Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig mehet még ez a pofátlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig mehet még ez a pofátlanság? Az a férfi aki ismerkedni akar az egyből Incel lesz? Mennyi mocsok fog még beömleni nyugatról?

Figyelt kérdés
2021. máj. 24. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
89%

"Ha én nő lennék, én is Onlyfans prostinak mennék."


Nőként is ronda lennél, és nem fizetne érted senki.

2021. máj. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
89%
De kit érdekel, hogy te beállnál árulni a pi.nádat? Most őszintén? :D Ez már mégis magyarázat? Most akkor álljunk be kurvának, mert te annak állnál, ha puncid lenne?
2021. máj. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
9%
62: Nem kell, de a lehetőség mindig ott lesz.
2021. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
92%
63: neked meg ott a lehetoseg, hogy eladd a szuz kis popodat egy tagbaszakadt, 50-es sugar daddynek. az elejen kicsit lehet, kellemetlen lesz, dehat na, szerinted a penzert szexelesben van a hatom, hat akkor hajra, mi tart vissza?!
2021. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
*hatalom
2021. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
10%
64: Az ilyen válaszokból látszik, hogy mennyire nem egyenlőek a férfiak és a nők.
2021. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
85%

miert is? szerinted a prostiknak akkora elmeny egy gusztustalan, hajas oreg faszival lefekudni 30 ezer forintert? ugyanannyira undorodnak, mint te undorodnal attol, hogy seggbe rakjnak.

de a lehtoseg elotted is nyitott. csakte nem elsz vele, ok meg igen.

2021. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
10%
67: Én férfiként szivesen lefeküdnék nőkkel pénzért. Akármilyennel.
2021. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
75%
siman megteheted, vannak heteroszexualis ferfi prostik is. mondjuk ahhoz ki is kene nezni valahogy, illetve nem art szexualisan is teljesiteni. ja, hogy az mar nem megy..? hat ez nem a nok hibaja.
2021. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
15%

#57: Szerinted nekem nőként kevesebbet kellett tanulnom ugyanazért a mérnöki diplomáért, mint egy férfinak?


Nem (amennyiben nem nőbolond processzoraid voltak, mint nekem, ahol a csajoknak sokkal több mindent elnéztek meg szívatós kérdés helyett mentő kérdéseket kaptak sokszor).


Viszont tőled nőként senki nem várja el a mérnöki diplomát. A 8 általános már kevés, mert változik a világ, de egy sima érettségivel, műkörömépítő OKJ-val, bolti eladóként semmivel sincs kevesebb esélyed akár egy Mészáros Lőrincet vagy Fecsót fogni magadnak, HA EZ LENNE A CÉLOD. Ha meg nincsenek ilyen nagyratörő álmaid, akkor még annyira sem. Szóval te azért lettél mérnök, mert érdekel, nem azért mert presztízs meg jól lehet vele keresni. És ezzel nem azt mondom, hogy az összes férfi ezért lett az, mert sokakat érdekel, de az esetedben a női mivoltod miatt ennek minimális jelentősége van.


"Más volt a felvételi ponthatár, hogy egyáltalán bekerüljek az egyetemre?"


Még egyelőre nem, de dolgoznak a kvótákon a feminista szervezetek. Akkor már ez is teljesül. És gondolom nem fogtok ellene tiltakozni...


"Szerinted kevesebb erőfeszítés volt nőként két nyelvet megtanulnom felsőfokon?"


Nőként ha beszéled a célországod pasijainak a nyelvét, akkor bármikor beházasodhatsz bármilyen gazdag országba. Férfiként ennek minimális az esélye, mert a nő felfelé választ, de amennyiben lefelé is előnyt élvez az egzotikum és a távolabbi kultúra, mint a keleti blokk...


"A lakáshitelemet szerinted kedvezőbb feltételekkel kaptam a banknál, mintha férfi lennék?"


Ez is saját döntés volt. Nőként bármilyen férfi örömmel befogadott volna a rezsi feléért az otthonába, lehet, hogy még azt se kérte volna el. Te meg hitel nélkül gyűjtögethettél volna.


Mivel nő vagy és a férfiaknak fogalma sincs mennyibe kerülnek a női dolgok, még fel se tűnt volna neki.


"Kedvezőbben adózom a jövedelmem után, mint te férfiként?"


Hát ha a 40 éves korkedvezményes nyugdíjat (ha megéled) hozzávesszük, meg a menstruációs szabadságot és még a GYES-t és GYED-et is belekalkuláljuk, illetve az államilag fenntartott bölcsődéket, óvodákat (amik szintén arra hivatottak, hogy a szaporodni akaró nők is dolgozhassanak), akkor igen.


És tudom, bele lehet abba is kötni, hogy a vidéki is fizeti a BKV-t meg 4-es metrót, de a pesti meg ugyanúgy a felcsúti stadiont meg a kisvasutat, úgyhogy itt valamelyest árnyaltabb a kép.


"Tényleg könnyebb az én életem nőként, mert vannak olyan nők, akik webkamerás magamutogatásból, prostitúcióból"


Amint már mondtam, a saját döntésed. Mint a milliárdosnak, hogy ma reggel zsíroskenyeret eszik, mert ahhoz van kedve. Vagy, hogy inkább egy kőbányai panelben lakik a maradék 980 millióját meg befekteti ebbe meg abba.


Te nőként így is-úgy is jól jársz. Férfiként a becsületnek nincs értéke. Sőt, piti bűnözők népszerűbbek a nők körében. Nőként viszont a becsület olyan, mintha milliárdosnak születsz. Te dönthetsz, de mindenképp jól jársz. Akár pénzzé teszed, mert akkor életed végéig luxusban élhetsz, még ha ennek az is az ára, hogy a hátad mögött megvetnek.


Vagy nem élsz (vissza) a hatalommal és mindenki istennőként tisztel, még ha ennek meg az is az ára, hogy a sanyarú férfisorsot kell élned, ahol mindenért keményen meg kell dolgoznod és még így is lesz, aki kételkedik benned, főleg, ha saját erőből érsz el sikert. Csak a férfinél "biztos lopta, biztos ügyeskedett, jó helyre nősült", a nőnél meg "biztos a testével kereste, fogott egy gazdag pasit".


Férfiként determinálódsz, nőként van választásod.


Ebből pedig gondolom már érted, hogy a legügyesebb lányok mindkettőt akarják. Van, aki belebukik és két szék közé esik, sokan viszont úgy öregszenek és halnak meg, hogy sosem derül ki a már-már szállóigévé vált "első millió története".


Selyemfiú pedig azért nem vagyok, mert nincs rá kereslet. Ráadásul nem mindegy, hogy a belépési küszöb olyan szűk, mint az élsportolóknál és születni kell rá (külső), vagy az alsó 20% kivételével szinte mindenkire van igény. De szó szerint mindenkire. A 150 kilósra, a nagymamára, de még a dominára is, aki hozzá sem ér a f...szhoz, csak korbácsol meg aláz.

2021. máj. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!