Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Pofátlan exes sztorid van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pofátlan exes sztorid van?

Figyelt kérdés

Értem a pofátlan alatt azt, hogy csúnyán váltatok el, mégis volt képe a későbbiekben bepróbálkozni.

Hogy szakítottatok és mivel talált meg később?



2020. dec. 27. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy ez mikre gondolsz,

De pl az en exem ramparancsolt, hogy minden egyes dolgot, amit tole kaptam, egy dobozba pakoljam ossze, hogy azt o elviszi magaval, hogy en ne tarthassam meg ezeket az “ertekeket” (node ne gyemant gyurure es ekszerre meg egyeb dragasokra gondolj, hanem pl. fulhallgato, egy ezer eves mobiltelefon, usb kabel stb)


Ugyanez a szemely kiszamolta, “pontosan” mennyibe is kerultem neki az egyutt toltott ot ev alatt.

Allitasa szerint 7 milliot koltott ram (nem eltunk egyutt, nem koltoztunk ossze, tavkapcsolat volt, egy kezemmel megtudom szamolni hanyszor mentunk el pl. etterembe, akkor is inkabb burger king vagy meki, mert erdekes modon mindig burgerhez volt kedve, amikor egyutt voltunk).

Ezt az osszeget kovetelte rajtam, hogy utaljam a szamlajara, amilyen gyorsan csak tudom 🤣


Mondanom sem kell, nem tudtam, hogy sirjak vagy nevessek. 🥴

2020. dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha van amit utalhatnál, akkor nevessél, ha nincs, akkor meg sírjál. 😃
2020. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez sem semmi, de olyan történetekre gondoltam, ahol azok után, amit pl a te exed művelt, megpróbálta volna visszasírni magát. :D
2020. dec. 27. 22:10
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Olyan volt, hogy én voltam a féltékeny ganaly, aztán mint kiderült, neki volt takargatni valója, én meg jól éreztem, hogy szar van a palacsintában....azt hittem legalább "porcukorral", de az nélkül volt. 😃
2020. dec. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%

Volt ilyen. Össze vissza csalt, minden pénzt elköltött a nőire és a végén engem is lehúzott az albérletem kaució pénzével, nem kevés összeggel, és úgy mentem el albérletbe, hogy éppen hogy csak ki tudtam fizetni az albit, és egész hónapra nem maradt egy fillérem sem. Rá egy pár hetére felhívott telón, hogy mi újság, adjak neki kölcsön pénzt, amire jól kiosztottam. Aztán folyamatosan hivogatott hogy találkozzunk és azt hitte hogy megmaradunk dugópajtik. Hát rosszul gondolta! 🙄


Másik meg olyan volt, hogy csúnyán váltunk el, és rá fél évre megkeresett, és úgy tett mintha semmi sem történt volna és még mindig beadom a derekam, mert én olyan kedves segítőkész vagyok, hogy akkor mikor hiánya van, akkor jó leszek én is. Pont hogy nem! 😆


Lehetne még miket írni 🙄 ezek vagytok férfiak!

2020. dec. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem életem első kapcsolata kemény 3 hét volt. A lányt hívjuk Marikának. Úgy volt, hogy buli lesz Marikánál, másik településen. Ami előtt 1 nappal szólt, hogy áhh mégsem lesz buli, ne menjek, nem jön senki.. Hát mondom jólvan. Az ominúzus napon hívom havert vezetékesen, hogy csináljunk már valamit.. Anyja vette fel, és mondja hogy a fia Marikánál van a másik településen.. Hát mit ne mondjak, hívom Marikát, hogy hallom vendéged van, ő meg tagad. Mondom az előbb beszéltem az anyjával a srácnak, ő mondta. Erre síri csend, majd egylevegővel elmondott egy hosszú szakítós szöveget, hogy így már akar velem lenni, hogy lebuktattam (ezt a szót használta), és hogy nem bízok benne, mert a kapcsolat alapja a bizalom!! Na itt pislogtam, hogy WTF, de végülis a célom ugyanúgy a szakítás lett volna a telefonálással, szóval mondtam, hogy oké, örülök. Aztán körülbelül 4 éven keresztül néhány havonta hívott, írt, eljött hozzám, hogy próbáljuk meg újra.
2020. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatom 7évig tartott. Nagyon fiatalok voltunk én 13 amikor összejöttünk .Nagy szerelem nagy butaságok,szörnyű szakítás .Igazából mindent elkövettünk a másik ellen ami nem fér bele egy normális kapcsolatba. Amikor tudomást szerzett arról,hogy babát várok szakítás után egy 11 12 évvel megkeresett,hogy találkozzunk beszéljünk még utoljára.Lövésem nincs mit akart :)
2020. dec. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát lebukott, hogy az exevel újra beszélget természetesen már le volt beszélve minden. Szakítottunk visszakönyörögte magát. Nagy nehezen megbocsátottam, de pár hónap után ugyanúgy irányítani akart és jöttek az érzelmi zsarolások. Közben látták mással. Kibuktam végleg, amikor utoljára beszélni akartam vele elküldött, hogy feljelent és én akár bántalmazhattam volna is őt. Soha egy pofont sem kapott pedig erős húzások is voltak. Hát így lett vége egy három éves kapcsolatnak. Szakítás után már mással volt.

24f

2020. dec. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elnyomott, megalázott, fizikailag is bántott, mire szakítottunk. Aztán pár nap múlva írt egy random fszságával, hogy ja, képzeljem már, valamit még elfelejtett nekem visszaadni. Mondom ja, a nyugalmamat, amit rég megérdemelnék :) Aztán no contact hónapokig, le is tiltottam egy idő után...és ekkor következett a csavar: hónapok után jött a reklamálótelefon (addigra kitöröltem a számát is, csak sajnos nem jegyeztem meg, így felvettem), hogy "miezmá', mit tettem, hogy ezt érdemlem?!" Mondom wtf... :D csak remélni tudom, hogy azóta már elment pszichológushoz
2020. dec. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!