Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha mostanában szakítok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában szakítok, az pofátlanság? Vagy megérthető?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lehúz, mártírkodik és anyáskodnom kéne. Igazából van köztünk 5 év a javára, de mindennap siránkozik, sosem jó neki semmi. Amikor lázzal feküdtem itthon (ő messze lakik tőlem, de minden hétvégét együtt töltünk, kivéve ezt az egyet...), alig bírtam megmozdulni, siránkozott, hogy ő egy sz.rdarab, így már nem is jó a hétvége, elkezdett inni+ ez az. Egyszóval önpusztításba kezdett. Ha véletlen a barátnőkkel lettem volna a hetvege egyik napján, már ez a "na akkor most nemsoká inni fogok, meg egyéb" üzenet várt.

Ha együtt vagyunk, folyton rajtam lóg és akkor is képes belenyalni a számba, és ottmaradni, ha beszélgetek valakivel, hiába jelzem neki, hogy ez elég nagy pofátlanság.


Féléve vagyunk együtt, és kb 3 hete gondolkozok a szakításon, erre ma amikor megemlítettem, hogy majd beszélnünk kéne személyesen, bejelenti, hogy ajándékot rendelt nekem, és nagyon reméli, hogy együtt töltjük az egész hétvégét, és természetesen ma is sz.r napja volt.


Nem akarom elfogadni így az ajándékát, de nem lesz így kicsit pofátlanság szakítani? Tényleg elegem van már, megfulladok, lehúz, nem vagyok az anyukája egy felnőtt dolgozó döntésképes, szavazóképes mártír férfinek.


2017. febr. 14. 22:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

xdddddd bocsi, de na..

Sztem olvasd el, még 1x mit írtál, és tudni is fogod a választ. DE segítek!

EZ NEM NORMÁLIS ÍGY...

Ha nem tudod vele megbeszélni, mert menthetetlenül hülye, szabadulj meg tőle!


(Amúgy meg sztem sejti, hogy kiakarod dobni azért mondta ezt az ajándékosatxd)

2017. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem maradj vele nehogy illetlennek tűnj a szakítással.
2017. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

és meddig is hagyod, hogy lehúzzon?

eléggé negatív önsajnáltató típusnak tűnik...


23F

2017. febr. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Első: hát de tudom, ezért akarom kidobni. :D de mégis ott van a lelkiismeretem, meg az, hogy költött rám(ha tényleg költött), én meg így bejelentem, hogy aha, akkor szakítok... :D elég hülyén jön ki most a lépés.
2017. febr. 14. 22:23
 5/15 A kérdező kommentje:
Ne törődjek akkor most azzal, mit gondol, mennyit költött, és mit érez, hanem szakítsak? Na és most is írt szomorú fejjel... :D Vicc...
2017. febr. 14. 22:25
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Es te meg elvezed is ezt, az holt-zicher.
2017. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem élvezem, hanem kínomban már nevetek. :D viszont amikor beteg voltam, akkor nagyon felcseszte az agyam... Egyébként nevetséges, de a nevelőapja is azt mondta, hogy "nem is értem, hogy lehet veled ez a lány". Én türelmes vagyok, és próbáltam terelgetni, én voltam a második lány az életében, de nem ment, elfogyott a türelmem. :)
2017. febr. 14. 22:30
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Ajándék ide vagy oda, de ezt meg kell lépni, és ilyen téren mindegy, hogy most szakítasz, vagy 1-2 hét múlva. (akkor még meg is kapnád azt is, hogy bezzeg az ajándékot még behúztad)
2017. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Na ebben van valami... Hát akkor minél hamarabb. Remélem vissza tudja vonni a rendelést, mert hülye leszek tovább tűrni...

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!! :)

2017. febr. 14. 22:36
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

Remelem egyszer te leszel szerelmes.


Tanulsagos,amit irtal. Szerintem ezt olvastasd el vele. Adj eselyt neki. Normalis hangnemben ird le neki,h mik zavarnak a viselkedeseben. Ezt o nem veszi eszre magan.

Engedni fog ,te is. Nem kell rogton szakitani,azert ,mert szeret valaki. Ne felj ennyire a kotodestol.

N

2017. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!