Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire megérthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire megérthető?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mosr ribi leszek a válaszadók 99% -nak, de mégis érdekne a véleményetek. Párommal 2 éve vagyunk együtt és az az első hónapokban rendszeresen volt szex azután havonta 3-4x az elmúlt fél évben havi 1x. Már ezerszer szóltam neki hogy ez így nem jó, de semmi változás.Hónapok óta lenne alkalmam hogy más férfival lefeküdjek de eddig nem tettem meg, mert nem akarom megcsalni, de egyre inkább érzem hogy nem tudom tovább.....nem bírom megállni, hogy ne tegyem meg.
2016. okt. 16. 20:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szakítani azért nyuszi vagy ugye?
2016. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem meg minden más jó. :(
2016. okt. 16. 20:16
 3/21 A kérdező kommentje:
Én 29 a párom 39
2016. okt. 16. 20:18
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha igazán szeretnéd, eszedbe nem jutna mással lefeküdni, mégha nem is elég neked annyi szex, amennyit tőle megkapsz. Kérdezd meg, hogy miért változott a helyzet, próbáljatok javítani rajta, vagy szakítsatok, és azzal szexelhetsz, akivel jónak látod.
2016. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szakítasz vele? A véleményem nem az, hogy ribi vagy, hanem hogy gyáva és gerinctelen. Egyáltalán nem megérthető, az, hogy nincs szex, nem mentség, és attól még megcsalás lesz..
2016. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De nem akarok szakítani mert szeretem de egyszerűen mindent megtettem hogy többször legyen szex
2016. okt. 16. 20:26
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
De te mit teszel azért, hogy visszaálljon minden? Újítasz valamiképp, esetleg kommunikálodezt felé értelmesen sértődés nélkül vagy csak ujjal mutogatsz rá?
2016. okt. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
85%
szóval nincs hova költöznöd, és ezért maradsz inkább vele! ugye?
2016. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy a "minden más" xart se ér.

Beszélgetni, viccelődni, együtt programokat csinálni anyuddal is tudsz, vagy egy barátnővel.

Viszont szexelni normális esetben az ember csak a párjával szokott. Így ha az nem működik, onnantól megette a fene.

Vagy csalod, lebuksz és ribi leszel mindenki előtt. Vagy lemondasz a szexről 29 évesen. Vagy szakítotok, és boldog leszel mással.

Te döntesz.

2016. okt. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

1, az én lakásom és nincs az hogy nem tudok hova költözni.

2, én már mindent bevetettem, újítottam, türelmesen vártam

2016. okt. 16. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!