Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire megérthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire megérthető?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mosr ribi leszek a válaszadók 99% -nak, de mégis érdekne a véleményetek. Párommal 2 éve vagyunk együtt és az az első hónapokban rendszeresen volt szex azután havonta 3-4x az elmúlt fél évben havi 1x. Már ezerszer szóltam neki hogy ez így nem jó, de semmi változás.Hónapok óta lenne alkalmam hogy más férfival lefeküdjek de eddig nem tettem meg, mert nem akarom megcsalni, de egyre inkább érzem hogy nem tudom tovább.....nem bírom megállni, hogy ne tegyem meg.
2016. okt. 16. 20:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Túl fiatal vagy ahhoz,hogy szexmentesen élj. Ha ezt nem tudjátok a pároddal egy elfogadható szintre hozni,akkor szakítani kell. Nem érdemes megcsalni,mert ribi leszel,találsz újat akivel jó lesz minden.
2016. okt. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!