Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez mennyire megérthető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire megérthető?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mosr ribi leszek a válaszadók 99% -nak, de mégis érdekne a véleményetek. Párommal 2 éve vagyunk együtt és az az első hónapokban rendszeresen volt szex azután havonta 3-4x az elmúlt fél évben havi 1x. Már ezerszer szóltam neki hogy ez így nem jó, de semmi változás.Hónapok óta lenne alkalmam hogy más férfival lefeküdjek de eddig nem tettem meg, mert nem akarom megcsalni, de egyre inkább érzem hogy nem tudom tovább.....nem bírom megállni, hogy ne tegyem meg.
2016. okt. 16. 20:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
13%
Közeleg a hideg tél, meg a karácsony, s nem mersz szakítani, mert fosol, hogy nem lesz tető a fejed fölött, meg nem lesz kihez odabújni a fenyőfa mellett?
2016. okt. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szakíts. Mi tart vissza?
2016. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
91%
Sosem értem az ilyen eseteket. Mégis hogy mondhatod, hogy ezen kívül minden rendben van, és szereted? Hogy lehet szeretni egy olyan "férfit", akivel nem lehet megbeszélni a felmerülő problémákat? Hogy lehet rendben köztetek így a kommunikáció, az egész lelki része, az egymással való törődés, egymásra való odafigyelés és az igény arra, hogy a másikat boldoggá tegyük? Ezek a dolgok mind problémásak nálatok, a legkevésbé sem okés minden köztetek... Erre nem lehet közös jövőt építeni, hogy nem tudjátok érett felnőtt módjára megbeszélni az okát annak, amiért nincs köztetek intimitás és neki nincs már igénye a szexre, és egyszerűen képtelenség boldog életet élni valaki mellett, aki telibeszarja azt, hogy neked valami hiányzik a kapcsolatból és szeretnéd megoldani a problémát.
2016. okt. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Az érthető, ha ezért szakítasz vele.

Az nem, ha félrelépsz.

2016. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
20%

Teljesen ertheto, ha minden mas rendben van, akkor teljesen felesleges szakitani, erre talaltak a ki a szeretoket. Ez nem a vilagvege, es teny, h ez nem egy poligam tarsadalom, de most aszerint akasz elni, h masoknak megfelelj, vagy aszerint h neked mi a jo?


En tuti, h nem a gyakoris valaszok alapjan dontenek pro vagy kontra, spec allatira nem erdekel h egy anonim akarhany szazalekos ketlabu mit gondol a kapcsolatomrol, vagy a donteseimrol:-))


Egy eleted van es a szex ezzel a pasival nem lesz gyakoribb, szoval szereto tartas total esszeru es logikus megoldas:-)

2016. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
74%
Vagy szakítasz előtte, vagy ribi vagy. Ilyen egyszerű.
2016. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
56%

"Már ezerszer szóltam neki hogy ez így nem jó"

Igen s utána?

Ez után hogyan próbáltátok együtt, közös módon megoldani?

Mit tettél? Hogyan kommunikáltál?


Semmit sem tettél.

Azt sem tudod hogyan kell viselkedni egy kapcsolatban. ... mármint egy emberiben. Miért akarsz hát egyáltalán barátokat vagy szerelmi kapcsolatot?

This is epic retarded mate. ://

2016. okt. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%
Beszéltél vele erről? Elmondtad neki, hogy mire készülsz? Nyitott kapcsolat ötletét felvetetted neki, mint alternatívát? Ha nem, tedd meg. Ha nem megy bele és neked se jó így, marad a szakítás.
2016. okt. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
58%
Ez azért furcsa sztem kérdezz rà hogy mi vàltozott benne !Ha zavarban van akkor nyilván vmit nem mond el titkol!
2016. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy ribi mert nem csaltad meg!

Teljes mértékben megértelek, mert nálunk is hasonló a helyezet. Sose volt annyira nagy igényű a szexben mint én, de most meg már kezd a szexuális életünk a legalacsonyabb szintre húzódni. (Nincs senkije ebben biztos vagyok.)

Szóltam en is kedvesen, hogy nekem ez nem elég, utána mar veszekedtem is de hiaba.. Tartom magam mert szeretem+nekem se esne jol ha megcsalna szóval en sem teszem. Maszturbálok naponta. Bírom így ameddig bírom.

Csak az a baj, hogy a szexuális kiéhezésemet meg észreveszi más férfi. Nehéz ellenállni, de megteszem.

+úgy gondolom ha egyszer megteszed, meg fogod még egyszer meg még egyszer, aztán azon kapod magad hogy hónapok óta csalod stb stb. Úgyhogy vagy szerezz be egy vibrátort vagy ha tényleg nem bírod akkor szakits!

2016. okt. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!