Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha mostanában szakítok, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mostanában szakítok, az pofátlanság? Vagy megérthető?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lehúz, mártírkodik és anyáskodnom kéne. Igazából van köztünk 5 év a javára, de mindennap siránkozik, sosem jó neki semmi. Amikor lázzal feküdtem itthon (ő messze lakik tőlem, de minden hétvégét együtt töltünk, kivéve ezt az egyet...), alig bírtam megmozdulni, siránkozott, hogy ő egy sz.rdarab, így már nem is jó a hétvége, elkezdett inni+ ez az. Egyszóval önpusztításba kezdett. Ha véletlen a barátnőkkel lettem volna a hetvege egyik napján, már ez a "na akkor most nemsoká inni fogok, meg egyéb" üzenet várt.

Ha együtt vagyunk, folyton rajtam lóg és akkor is képes belenyalni a számba, és ottmaradni, ha beszélgetek valakivel, hiába jelzem neki, hogy ez elég nagy pofátlanság.


Féléve vagyunk együtt, és kb 3 hete gondolkozok a szakításon, erre ma amikor megemlítettem, hogy majd beszélnünk kéne személyesen, bejelenti, hogy ajándékot rendelt nekem, és nagyon reméli, hogy együtt töltjük az egész hétvégét, és természetesen ma is sz.r napja volt.


Nem akarom elfogadni így az ajándékát, de nem lesz így kicsit pofátlanság szakítani? Tényleg elegem van már, megfulladok, lehúz, nem vagyok az anyukája egy felnőtt dolgozó döntésképes, szavazóképes mártír férfinek.


2017. febr. 14. 22:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Voltam már szerelmes. :)

És lehet én vagyok túlzottan hideg, de az nem ilyen volt. Nem lógtunk egymáson, de mégis megvoltak az érintések, csókok. Nem húztuk le egymást. Semmi féltékenység, bíztunk egymásban... Csak a sors közbeszólt. De azóta is szeretem, mint embert.


Ez a srác nem szerelmes. Ebben szinte tutibiztos vagyok.

2017. febr. 14. 23:06
 12/15 anonim válasza:
100%

Kérdező szerintem nyugodtan szakits, mert a párodnak Te egy lelkisegély vagy!Kapaszkodik beléd!Nyilvánvaló hogy egy gyenge ember(iszik)!Hozzád egy domináns vagány pasi illene nem egy ilyen csődtömeg!

Az ajándékokkal tud csak magához kötni,igen úgy jön le!

De Te tudod!Csak elpazarlod az éveid vele!

2017. febr. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
uramisten... szard le az ajandekot, egyébként vissza is tudja kuldeni. dobd ki őt mert ennek igy semmi ertelme. hozzá ugyanolyan labilis tipus valo mint ő.
2017. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Elfogadod az ajándékot, megköszönöd, majd megmondod hogy vége! :D

Energiavámpírokkal nemár!

2017. febr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na, a kimenetele az lett, hogy megmondtam neki, hogy ez igy nem fog nekem menni, sajnálom. Megint elkezdett nekem önsajnálkozni, amire megkérdeztem, hogy miért kell mindig negatívoskodni, siránkozni. Erre meg alkudozni kezdett velem, hogy megbeszéljük, ha nyugodtak leszünk. Mondom én teljesen nyugodt vagyok és ez az amit akarok. Utána felhozta, hogy mi lenne, ha csak barátok lennénk... Mondtam, hogy lehet nem kéne még ebbe a barátosdiba teljesen belebonyolódni.

Az ajándékról nem esett szó.


Nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! :)

2017. febr. 15. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!