Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ez a topik egymás hergeléséről szól?

Figyelt kérdés

Egy-két kivételtől eltekintve, én azt látom, hogy itt mindenki próbálja hergelni a másikat. Néhányan kicsit okosabbak, és a segítő szándék mögé bújtatják, mások nyíltan bukók. Ennek ellenére szerintem az itteni "minden nőt megdugok" férfiak és a "elhagytam a páromat mert csóró volt" lányok mind-mind incelek. A hatalmas elvárásokat felsorakoztató, flegma lekezelő lányokat pedig 10 éve bottal sem piszkálta meg senki. Ez most elég provokatív kérdés, de nem annak szánom, tényleg így gondolom. Én is csak azért vagyok itt, mert magányos vagyok. Egy széles szociális hálóval rendelkező személy, aki vagy boldog párkapcsolatban él, vagy kalandor, és emellett kiegyensúlyozott élete, barátai vannak, az szerintem a közelébe sem néz ennek a fertőnek. Itt pedig mindenki előadja, hogy ő ilyen. Mint a fizetések topikban, ahol mindenki festő havi 1 milláért.


Mit gondoltok?


2021. máj. 22. 20:17
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
90%

Én már nem is írok komoly válaszokat. Konkrét kérdésekre megírtam a saját életemből vett tapasztalatokat, de ezek rendre le lettek húzva, holott semmi kritikával nem illettem senkit. Akkor minek válaszolni bármire is?


IOtt rengeteg a mentálisan beteg ember, az irigy, gyűlölködő, aki a kérdésekbe és a válaszokba a saját beteg elméjét látja, és ugye mindenki azt lát bele a dolgokba, amit bele akar látni.


Innen erednek az általánosítások, pl. a férfiak hazugok, megcsalnak mindenkit, erőszakosak, semmittevők... ezt azok a nők látják, akik ilyen családban nőttek fel, vagy a pasijuk, férjük ilyen. Belebetegedtek a saját életükbe, homály zónába kerültek. De ilyenek azok is, akik szerint csak pénzzel lehet nőt szerezni, vagy a nők csak az alfákra buknak stb.


Elég ezekből 10-10 egy adott fórumon, teljesen szétcseszik a lényegét az egésznek. aztán megjelennek a notórius lepontozók, somán látni hogy sok kérdésnél az összes választ lepontozta ugyanaz az ember. Majd jönnek a trollok, akik direkt hergelik a blőd hülyeségeikkel a jónépet. Ki ne hagyjam a mániákus kamuzókat, ők mindig jobbak mindenkinék, ha a rekord 120szex/hét, ők 150X szexelnek, ők 3MFt nettót visznek haza, bárkivel összejönnek stb.


A fórum ez a része egy gumiszoba, nem több!

2021. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Szörnyű lett ez a kategória... Régebben jobb volt míg nem jött ide Flóra és bandája
2021. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
95%

Tegnap én is provokáltam itt a jónépet

Volt korábban egy kérdés amiben az egyik nő deportálni akarta az inceleket úgy általában.

Aztán tegnap kiírtam hogy: Nők, hova deportálnátok az inceleket?

Indok nélkül törölték az egészet

Olyan gusztustalan hogy csak nekem nem szabad itt dolgokat, a női banda pedig korlátlanul fröcsöghet, hogy az sem érdekel ha letiltanak, sőt akkor tegyék is meg! Ha pedig a kommentet törlik, akkor elmentem és kiírom újra és újra, csak letiltanak akkor végre erről a fosról!

2021. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%

#23 ocsmányul ferdítesz. Azoknál a kérdéseknél írják mindig sokan hogy titeket kéne deportálni, amelyikekben azon vergődtök hogy az államnak kéne harmadik világbeli nőket behozni nektek. Mert a magyar nők értéktelen luvnyák ésatöbbi. Na ezekre szokott jönni válaszként, hogy bár inkább tőletek lehetne megszabadulni ha úgyse jó nektek Magyarországon senki és senki. Ha nem írnátok folyton nőgyűlölő sz.rságokat, senki nem írná hogy deportálni kéne titeket. Azt se tudnánk hogy a világon vagytok.

Mert komolyan, ilyen baromságokra, hogy az állam intézzen nektek nőt, mit lehet mondani? Főleg napi szinten tolva 😒

2021. máj. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%

#24: Ja, hát ha csak sértődöttségből írják, akkor az mindjárt más. Vagy nem? Olvastam itt már deportálós, fizikailag vagy kémiailag kasztrálós, kötelezően megbélyegzős, sőt börtönbe zárós válaszokat is.

Fogja már fel mindenki mindkét oldalon, hogy itthon ez a választék. Ha nem tetszik, akkor neki mint magánszemélynek kell egyéb lehetőségeket keresni. Nem lehet államilag importálni ide nőket, ahogy deportálni sem lehet a nem tetsző férfiakat. Lehet keresni külföldi társkeresőkön, aztán vagy összejön, vagy nem. De a saját frusztrációját senki ne vetítse ki az egész társadalomra csak azért, mert nem nem jön össze neki az áhított nő, vagy nem kopogtat nála a szőke herceg meg a lova.

2021. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
90%

"Mert a magyar nők értéktelen luvnyák ésatöbbi."

Na ez a része a ferdítés, nem ez az általános vélemény, még az inceleknél sem. A nőimportot sem a magyar nők értéktelensége miatt találták ki, hanem a nemek közötti számbeli különbségek miatt.

"Ha nem írnátok folyton nőgyűlölő sz.rságokat, senki nem írná hogy deportálni kéne titeket."

Ha pedig nem írnátok folyton incelgyűlölő, vagy éppen esetleg férfigyűlölő sz.rságokat, senki nem gyűlölködne felétek.

"Azt se tudnánk hogy a világon vagytok."

Bocsesz, de pont az a cél hogy tudjátok: a világon vagyunk baszki!, és emberszámba is lehetne venni minket, mert az nem megy.

"Mert komolyan, ilyen baromságokra, hogy az állam intézzen nektek nőt, mit lehet mondani?"

Ilyen baromságra semmit, de akkor talán úgy is kéne kezelni, mint értékelhetetlen baromság, és nem úgy mintha holnaptól már úgy is lenne ahogy megálmodjuk (megálmodják egyesek)

2021. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
A múltkor kiírtam egy kérdést, hogy a nők mért marják annyira egymást. Mire a válaszok túlnyomó többsége csaknem panaszkodni kezdett, hogy őket is kikezdik a munkába, suliba nő társaik...Nekem ennyi elég is volt...
2021. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
90%

Élőben leginkàbb csak egymást merik támadni, kikezdeni

A férfiaktól sokszor félnek

2021. máj. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!