Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ez a topik egymás hergeléséről szól?

Figyelt kérdés

Egy-két kivételtől eltekintve, én azt látom, hogy itt mindenki próbálja hergelni a másikat. Néhányan kicsit okosabbak, és a segítő szándék mögé bújtatják, mások nyíltan bukók. Ennek ellenére szerintem az itteni "minden nőt megdugok" férfiak és a "elhagytam a páromat mert csóró volt" lányok mind-mind incelek. A hatalmas elvárásokat felsorakoztató, flegma lekezelő lányokat pedig 10 éve bottal sem piszkálta meg senki. Ez most elég provokatív kérdés, de nem annak szánom, tényleg így gondolom. Én is csak azért vagyok itt, mert magányos vagyok. Egy széles szociális hálóval rendelkező személy, aki vagy boldog párkapcsolatban él, vagy kalandor, és emellett kiegyensúlyozott élete, barátai vannak, az szerintem a közelébe sem néz ennek a fertőnek. Itt pedig mindenki előadja, hogy ő ilyen. Mint a fizetések topikban, ahol mindenki festő havi 1 milláért.


Mit gondoltok?


2021. máj. 22. 20:17
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%

#8 haha. Inkább 80% férfi, mert teljesen egyértelműen ők írják még azokat a kérdéseket is amikben nőnek adják ki magukat. Olyan szerencsétlen, csóró, pénzéhes, buta, szexuálisan kihasználható nőkarakterekkel amilyennek az incel agyatokkal elképzeltek minket.

Egyébként vagy 1 felhasználótól kb 8 privátom, minden kérdésében másnak adja ki magát, többször nőnek is, csak egy a közös bennük, a nők lejáratása vagy r.bancozása.

2021. máj. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
* van 1 felhasználótól
2021. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
37%
9. Te nagyon durván kilehetsz idegileg. Sajnálom, hogy ezek az infók IDEGZŐDTEK be neked.:/
2021. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
21%
Ejha...ezt rendesen kipucolták...
2021. máj. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
43%

#11: A kérdéseket nem lehet értékelni és a legtöbb anonim módon van kiírva. Tehát ha csak nem írsz rá privátban és nem válaszol rá, akkor nem tudhatod azt sem, hogy milyen nickről írta valaki. Ahogy az sem jelent semmit, ha valaki Vivikeh_1234, vagy Gézu_1234 néven van fent. A vélemények viszont sokkal beszédesebbek és egyértelműbbek.:)

Privátban én is beszéltem már nőkkel, voltak akik egyéb elérhetőséget is adtak, pl. Viber, Messenger, de még egyetlen olyan nő sem merte felvállalni magát, aki az itteni kemény maghoz tartozik.

2021. máj. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
0%
#15 nem tudom mi nem volt érthető abban amit írtam, de fuss neki még egyszer 😂
2021. máj. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
#11: Mutass légyszi olyan kérdéseket, amikre gondolsz.
2021. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem tudom. Én általában tényleg segítő szándékkal, esetleg a megélt tapasztalatok alapján szoktam válaszolni. Attól még van munkám, barátaim, hobbijaim. Néha unalmas a munka, akkor felnézek napközben + este lefekvés előtt átgörgetem az oldalt, mert szoktam érdekes kérdéseket találni és a kommentek között is van mindenféle nézőpont. Ettől még nem automatikusan élettelen valaki, szerintem. :D
2021. máj. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%
Itt mindenki nettó 430 ezret keres 18-20 évesen már diploma nélkül (nem légből kapott dolog, hanem láttam ilyen szavazést itt). Szóval mit vársz az oldaltól?
2021. máj. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Azok a csórók és lehúzzák az átlagkereset-statisztikát.
2021. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!