Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ha randin őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha randin őszintén érdeklődtök egymás felől, jól megy minden, bejön nektek a férfi, viszont azt látjátok, hogy ti annyira nem mozgatjátok meg, olyankor mit csináltok?

Figyelt kérdés
Korábbi sztorik is jöhetnek, kiváncsi vagyok mi lett belőle.
2021. ápr. 6. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Vagy ejtem simán, vagy ha èrdekel, akkor megtudom az indokát, vajon miert nem mozgatom meg. Ez utobbi azonban nemigen érdekelne, ha full idegen a masik.
2021. ápr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
*szoval a kozombos pasik leginkább kiabranditanak. Annyira hogy altalaban az sem erdekel miert közömbös.
2021. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
*ritka esetben megeshet hogy érdekel a közömbösség oka. Azt meg is tudom ha akarom pikk pakk.
2021. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Kedves vagyok,de nem szakadok meg azért,hogy érdeklődést mutasson végre.A közöny kiábrándít.
2021. ápr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem üti egymást amit írtál. Ha őszintén érdeklődünk egymás felől és minden jól megy, akkor nem azt látom hogy nem mozgatom meg annyira. Ha nem mozgatom meg annyira, akkor csak udvariasan elcsacsogunk erről arról, aztán elköszönünk egymástól. Volt már ilyen, utána írtunk vagy hívtuk egymást és megbeszéltük.
2021. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Attól, hogy jól érzed magad a másikkal, de intenziven nem mozgat, az miért üti egymást? :)
2021. ápr. 6. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Ja, akkor csak fogalmazásbeli különbség van. Akkor ezt írtad volna: jól éreztétek magatokat, de nem mozgattad meg. Nekem a "minden jól megy" nem ennek a szinonimája. Nem lesz akkor semmi, ez egyértelmű, ez miért kérdés? Senkinek nem leszek szamár ló helyett, ha nekem bejön, akkor sem.
2021. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%
Engem sosem érdekeltek az okok, bőven voltak olyanok, akiket megmozgattam.
2021. ápr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Még nem jártam így, de azt hiszem hagynám. Biztos nem nyomulnék. ha lenne következő randi akkor elmennék, ki tudja, hogy alakul, ha annyira nem jövök be neki, hogy nem lesz több randi, akkor agy jártam. A vonzalmat nem lehet kierőszakolni.
2021. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Megis, mit lehet elerni igy? Ha nagyon szeretnek egyszeri szexet is barmi aron, akkor masznek ra. Kulonben viszont teljes erovel visszavonulnek, mert megalazo lenne folytatni.
2021. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!