Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak én érzem úgy, hogy ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy ez a topik egymás hergeléséről szól?

Figyelt kérdés

Egy-két kivételtől eltekintve, én azt látom, hogy itt mindenki próbálja hergelni a másikat. Néhányan kicsit okosabbak, és a segítő szándék mögé bújtatják, mások nyíltan bukók. Ennek ellenére szerintem az itteni "minden nőt megdugok" férfiak és a "elhagytam a páromat mert csóró volt" lányok mind-mind incelek. A hatalmas elvárásokat felsorakoztató, flegma lekezelő lányokat pedig 10 éve bottal sem piszkálta meg senki. Ez most elég provokatív kérdés, de nem annak szánom, tényleg így gondolom. Én is csak azért vagyok itt, mert magányos vagyok. Egy széles szociális hálóval rendelkező személy, aki vagy boldog párkapcsolatban él, vagy kalandor, és emellett kiegyensúlyozott élete, barátai vannak, az szerintem a közelébe sem néz ennek a fertőnek. Itt pedig mindenki előadja, hogy ő ilyen. Mint a fizetések topikban, ahol mindenki festő havi 1 milláért.


Mit gondoltok?


2021. máj. 22. 20:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
Itt a nőknek nyaliznak, a férfiakat meg leszólják még ha ők is az áldozatok, meg vannak az idejáró megkeseredett alakok, akik minden hozzászólást lehúznak.
2021. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
79%

Nekem boldog párkapcsolatom van, de több a szabadidőm mint a páromnak.

Bár egyre kevésbbé érdekesek a kérdések, az "incel" csoport teleszemeteli, nekem egyre kevesebb a segítő szándékom, mert én "úgyis hazudok", vagy a "kutyának sem kellek", csak mert nem a tinderrel kerestem párt és nekem nem releváns és hiteles az insta, mint mások életének dokumentálása. Normális és átlagos életet élek normális emberekkel körülvéve és sehol nem látom egyik kifacsart elméletet igazoltnak.

2021. máj. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez növeli a kattintás számot. Korábban már leírtam,hogy szerintem a kérdések egy részét a moderátorok írják ki, direkt ezért. Természetesen törölték a válaszomat, ahogy majd mindjárt ezt is. :)
2021. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Ilyen a biznicc!
2021. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
Innen is látszik, hogy megérett a világ a pusztulásra. :)
2021. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
39%

Ez az oldal nagyon ártalmas tud lenni mert teljesen eltorzítja a valóságképet, mégpedig úgy, hogy egymásnak adják tovább a haragot, gyűlöletet zéró empátia. Sajnos én itt azt látom, hogy a nők valóban sokkal nagyobb méregfogakkal marnak bele a férfiakba mint fordítva.

Emlékszem egy itt kiírt kérdésre amire a nők olyan válaszokat adtak ami nálam minden határon túl ment. Azóta nem gyakran töltöm itt az időt.

2021. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
44%

#6

Ami érdekes, hogy a nők társadalomkritikára személyes sértegetéssel válaszolnak.

2021. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
36%

Az itteni aktív felhasználók aránya kb. 70% nő, 30% férfi lehet. Aki nem hiszi, nézze meg bármelyik kérdés alatt, hogy milyen válaszok vannak le és felértékelve. A kérdések is ehhez igazodnak. Itt volt pl. a tegnapi IP címes kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Tényleg elhiszitek, hogy azt egy megkeseredett férfi írta ki? Viszont tökéletesen alkalmas volt arra, hogy alatta lehessen mocskolni és egymás válaszát felértékelgetni. Csak nézzétek meg az értékelések számát. Nem mellesleg az ilyen kérdések biztosítják, hogy a rendszeresen értékelő nők többnyire 80% feletti aránnyal vannak itt.

2021. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%

#6-7

méregfogakkal marunk szegény pasikba a társadalomkritikáért, az év vicce 👏😂😂😂

Na akkor itt egy kis szótár ezekhez a kifejezésekhez:


Társadalomkritika: mind qrva, aranyásó, pénzéhes, csak a jó pasikkal szexelnek de majd leesnek jól a f.szkörhintáról 30 után amikor nyanyák lesznek, mindennek az okozója a feminizmus, nem szabadna hogy választhassanak, szét kéne osztani a mihasznákat egyenlően. Ocsmány r.bancozás, veréssel fenyegetőzés, ürítőtartályozás stb.


Méregfoggal belemarás ezekbe a szegény, kedves-aranyos, önhibájukon kívül magányos csodálatos emberekbe: dugulj már el öcsém, és szedd össze magad hogy legyen nőd, ajándékba nem fogsz kapni.


És ezek után jönnek ezekkel a szánalmas picsogásokkal hogy a szemét gonosz nők bántják őket 😂

2021. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
40%
Ne hergelj már te is!
2021. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!