Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek nehéz megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek nehéz megfelelő párt találni?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok és nem tudok barátnőt találni. Nyugtassatok meg hogy nektek sem megy könnyen.

Gondolom akik jól néznek ki és jól kommunikálnak azoknak egyszerű ez.


2021. máj. 22. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8.


Én pont arra gondolok, hogy személyiségben valaki fennen hangoztatja, hogy ő "nem kezdene bűnözővel" aztán valahogy mégis egy szélhámos párja lesz. Vagy tartja a kiselőadást arról, hogy "márpedig olyannal nem jövök össze aki arrogáns és tiszteletlen másokkal" - aztán a végén mégis vele van.


És elég sok eset van - persze más attribútumokkal - és mi ez, ha nem megalkuvás vagy a dolgok utólagos átjavítgatása? Ha az eredeti elképzelést követte volna, akkor nem lennének együtt. És lehetnek boldogok így, nem ezt vonom kétségbe, de attól még az emberi természet része - ezek szerint - az, hogy útközben módosítgatunk minden elképzelésen, kicsit úgy ahogy a dolgok alakulnak. Valószínűleg ez lehet a boldogság titka, de ehhez kell egy olyan személyiség ami kellően mellőzi a stabilitást vagy az elveket.

2021. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
48%

10.


Még mindig nem sikerült személyeskedés nélkül.


A másik pedig - minek foglalkozol velem állandóan, visszatérően? Simán csak hagyj békén és kész.

2021. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
42%

"A másik pedig - minek foglalkozol velem állandóan, visszatérően?"


Mert te itt egy kártevő vagy. Kb. mint a krumplibogár.

2021. máj. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

"Még mindig nem sikerült személyeskedés nélkül."


Nem is volt célom mellőzni a személyeskedést. Mivel hogy pont a személyiséged az okozója annak a kárnak, amit te itt nap mint nap okozol.

2021. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

13.


Ez amit most csinálsz nem több, mint fröcsögés. Nem kívánom folytatni ezt a beszélgetést, erre a stílusra nem vagyok vevő. Egy megszólalásod nem volt ami ne lett volna tisztességtelen vagy személyeskedő.

2021. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-es. Ez miert is baj? Te ugyanazt gondoltad 18 evesen, mint 10-20 evvel kesobb? Nem valtoztak meg a prioritasaid? Ez karotnyeltseg. A rugalmasabb, kompromisszumkeszebb emberek ezert boldogabbak. Nincs fekete, vagy feher. Fiatalon meg csak ezek menten iteljuk meg a vilagot, de kesobb azert latjuk, hogy semmi sem ilyen. Nincsen csak feher, es csak fekete. A minden szep csak ez nem, az mar nem feher. A minden rossz, bar volt olyan hogy meg nem fekete. Szurke minden. Vagy a mai trendnek megfeleloen szines. Korabban a sotetkek volt a minden, de most mar a turkiz is bejon. Ez tok normalis egy ember elete alatt, ahogy telnek az evek. A zenei izlesem is valtozik. Nem vagyok egy idokapszulaba zarva, valtozik a kornyezet, valtozok en is. Vannak dolgok, amik korabban nagyon fontosak voltak, most kevesbe. Aztan lettek dolgok, amik fontosabbak lettek. Nem tudod minden nap ugyanazt elni es megelni, amit tegnap. Ezek nem elvek.
2021. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Gondolom akik jól néznek ki és jól kommunikálnak azoknak egyszerű ez."

Igen, sokkal könnyebb. Több potenciális, normális lány van egyszerre. Nem kell olyan sokat fejleszteni a képességeid h menjen... De egy időben nekem sem ment, hiába adtam bele mindent.

2021. máj. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!