Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

több társkereső oldalon is regisztrálva vagyok, több lánynak is írtam már hogy szívesen ismerkednék, de egyik se válaszol, nem mondanám megam csúnyának, de valamiért taszítom az embereket. Ne mondjátok hogy mennyek buliba, mert ott kb levegőnek néznek szóval ott még annyi esélyem se lenne. Nektek is ilyen nehezen ment, vagy megkaptátok az első nőt/pasit aki megtetszett nektek?

20/f


2013. júl. 2. 00:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nekem nem.

Önmagamat adtam mindig is.

18/L

2013. júl. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
25%

Nekem könnyen ment, de én ki is mozdultam. Nem hiszek a netes ismerkedésben, adni kell élő lehetőséget a dolgoknak.

19/L

2013. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
energiavámpír vagy, sajnálom
2013. júl. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2013. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Küldj képet.


Online társkeresőn csak a nagyon jól kinéző embereknek van sikerük vagy az olyan férfiaknak akiknek bejönnek a dagi önbizalom hiányos lányok is azokat könnyű befűzni..

2013. júl. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
bocs de ha utcán megszólítanék egy csak 99% hogy van pasija vagy nem vagyok az esete, annyi türelmem meg nincs hogy végigmenjek az egész városon
2013. júl. 2. 00:42
 7/23 anonim ***** válasza:
40%

az élőben ismerkedés nem azt jelenti, hogy az utcán szólíts le mindenféle lányt.

Járj el otthonról akár magadba, akár barátokkal ahova csak akarsz, lehet koncert, kiállítás, pub, szórakozóhely, sokkal könnyebb így ismerkedni mint gép előtt gubbasztani.

19/L

2013. júl. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
bocs, de írtam már hogy szórakozóhelyen észre sem vesznek, amúgy ha kell kép valakinek, az szóljon, küldök privátba
2013. júl. 2. 00:47
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

A lányoknak mindig könnyebb, mert semmit sem kell csinálniuk, csak bunkóznikuk a fiúkkal.

Nyugi fiúként nagy szívás, senkinek sem könnyű csajozni, kivéve, ha valami menő szemét állat vagy, illetve menő páwa görcs.

2013. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
egyik se vagyok, és nem is akarok meváltozni, olyan párt akarok aki a valódi énemet szereti
2013. júl. 2. 00:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!