Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

több társkereső oldalon is regisztrálva vagyok, több lánynak is írtam már hogy szívesen ismerkednék, de egyik se válaszol, nem mondanám megam csúnyának, de valamiért taszítom az embereket. Ne mondjátok hogy mennyek buliba, mert ott kb levegőnek néznek szóval ott még annyi esélyem se lenne. Nektek is ilyen nehezen ment, vagy megkaptátok az első nőt/pasit aki megtetszett nektek?

20/f


2013. júl. 2. 00:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nekem nem nehéz mondtad a bulit , én azért nem szeretek menni mert egy csomóan néznek (nem csaj nők) és már a tököm tele van vele , bár merre megyek ez van. Nem nehéz találnom kapcsolatot DE JÓ kapcsolatot hihhetetlenűl az :/ nem is volt még 20/f
2013. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Csúnyának nem mondanálak de túl jó képűnek se, ez a probléma


Netes társkeresőkőn még a csúnya csajok is Brad Pitt-tet akarnak ezért nem jön össze.. Na persze ha kitartó vagy akkor majd összejön egy idő után , szóval ne add fel.


De azért élőben is próbálkozz!

2013. júl. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetnél egy képet mert nagyon kíváncsi vagyok mi lehet a gond.
2013. júl. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Egy férfinak sokkal nehezebb párt találnia, mint egy nőnek. Én nő vagyok és társkeresőn ismertem meg a páromat. Számomra bevált módszer a társkereső, mivel előben nem nagyon ismertem olyan férfiakat, akik kicsit is tetszenének. Azonban férfinak társkeresőn elég kevés esélye van.. próbálkoztam én is bátyám nevében csajt felszedni társkeresőn, de "férfiként" egyetlen egy választ sem kaptam. Szerintem nagyon ritka, hogy egy lány reagáljon az érdeklődésedre egy ilyen oldalon, de érdemes ezt a lehetőséget is kipróbálni, talán akad még egy két lány aki nem csak szórakozni jár fel oda. Azonban szerintem is könnyebb társaságban össze ismerkedni valakivel.. nem teljesen vadidegennel, hanem ha haverokkal elmész, azoknak is biztos vannak lány ismerősei is, akikkel össze hozhat a sors. Érdemes kimozdulni, de túlságosan erőltetni sem szabad az ismerkedést. Mindenesetre legyél önmagad és ami a legfontosabb, hogy legyen önbizalmad.. Az meglátszik a kisugárzásodon, ha félénk vagy és önbizalom hiányban szenvedsz. Ha mások is a magabiztosságod és kiegyensúlyozottságot látják rajtad, sokkal pozitívabb társaság leszel számukra és nagyobbak az esélyeid. :)
2013. júl. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
amúgy régebben azt mondtam hogy nem fogok társkeresőzni, de utánna úgy gondoltam egy próbát megér, hátha itt lesz egy kis sikerem, de nagyot tévedtem :(
2013. júl. 2. 01:02
 16/23 anonim ***** válasza:

13-as vagyok


Ilyen mogorva mimikával nem hogy barátnőt de még munkát sem nagyon fogsz találni.Ez lehet a gond.

2013. júl. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
miért mogorva? amúgy bocs, de nem vagyok túl fotogén
2013. júl. 2. 01:06
 18/23 anonim ***** válasza:
Mintha amúgy könnyűnek kéne lennie :) Az élet már csak ilyen.
2013. júl. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Természetesen nem mindenkinek nehéz. Akinek nincsenek elvárásai, vagy "tökéletes", annak sokkal könnyebb.
2013. júl. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mert süt az arckifejezésedről az önbizalomhiány és a sikerek hiánya.Tényleg van benne valami, hogy létezik az embernek aurája, kisugárzása, akármije.
2013. júl. 2. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!