Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenkinek ilyen nehéz párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek ilyen nehéz párt találni?

Figyelt kérdés

több társkereső oldalon is regisztrálva vagyok, több lánynak is írtam már hogy szívesen ismerkednék, de egyik se válaszol, nem mondanám megam csúnyának, de valamiért taszítom az embereket. Ne mondjátok hogy mennyek buliba, mert ott kb levegőnek néznek szóval ott még annyi esélyem se lenne. Nektek is ilyen nehezen ment, vagy megkaptátok az első nőt/pasit aki megtetszett nektek?

20/f


2013. júl. 2. 00:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
mivel én szép vagyok könnyű pasiznom bár egyszer sem én kezdeményeztm jönnek maguktól és én egy buliban ismertem meg a barátomat aztán meg itt ismertem meg egy pasit vele csak szex volt de nagyon jó volt igaz már nem nagyon szeretnék neten ismerkedni.
2013. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem egyenesen lehetetlen. Neten csak addig megy az ismerkedés, amíg nem látnak rólam képet, élőben meg tényleg semmi esélyem. Viszont barátaim, haverjaim vagy közelebbi ismerőseim sincs egy sem, szóval buliba én sem tudok menni.
2013. júl. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem, sok embernek nagyon könnyű dolga van ezzel, személy szerint hasonló dolgok vannak nálam is mint nálad.

Egy dolgot valaki mondjon már meg nekem a sok kommentelő közül,honnan a francból szedjen valaki önbizalmat meg jó kisugárzást,ha elküldték már 500an és egy se mondott neki semmi pozitívat?!

2013. júl. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!