Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak kövér nők jelölnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kövér nők jelölnek a társkeresőn ? Csak ők ilyen igènytelenek ?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jóképű vagy izmos. De számomra felfoghatatlan hogy egy kicsit is vékonyabb nőnek se jövök be! Lehet csúnya , öreg , bolond, csak ne legyen kövér ( 80-100kg) Ezeknek a nőknek már tényleg mindegy ki csak legyen valakijük? Egyetlen vékony nőnél sincs esélyem ?

2021. máj. 22. 11:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
92%
#11: termeszetesen olyan elvarasa lehet, amilyet akar. nincs ezzelgond. de a kerdezo szemmel lathatoan nem talalolyan not, aki megfelel az elvarasainak, tehat ezek szerint erdemes lenne atgondolni oket. plusz o fanyaloghat a koverekre, de ra ne fanyalogjanak a vekonyak, amikor sajat bevallasa szerint se nez ki jol?
2021. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
88%

#11: Kezdjük azzal, hogy biztos nem ok nélkül nem kell az átlagos külsejű nőknek...

Egyébként pedig kivétel nélkül mindenkire igaz, hogy vagy abból választ, ami van, vagy így járt. Csak persze mindenkinek más a kínálat.

2021. máj. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
16%
Pedig a rusnya dagadt nőknek vannak a legnagyobb elvarasaik. A vékony nőket könnyebb felszedni
2021. máj. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
85%
Talán te is "kövér" vagy, azért nem kellesz a vékony nőknek?
2021. máj. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
74%

Tehat inkabb randiznal egy szenilis 85 eves mamaval, mint egy normalis novel, aki kicsit husis? Mert ugye mindenkinek mas a kover....



Nyafkahercegno vagy.

2021. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
93%
Hoppá! Nem mindegy milyen magas az a 80 kg-os lány? Milyen a csontozata, arányai? Hm. Ismertem régebben két nénit. Kis alacsony volt mint a kettő, kb egyforma súllyal. Terikén nem volt felesleg. Erős csontozatú volt, feszes. Annuska ellenben egy cuki kis hústorony volt. Icipici vállacsa. A csuklója körül olyan volt mint a kisbabáknak. Egy bemenő karika vonal, aztán a keze ill. a karja felé is több centis husi, husi, husi. Erről ennyit.
2021. máj. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:
80%
Jaa, én is 84 kiló vagyok. Ma edzésen az edzőm! Max 70nek tippelt. 172 centi vagyok. Nem minden a kiló. De örülök, hogy sokaknak ennyi a lényeg. :D
2021. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
19%
17: Én férfiként vagyok ugyanennyi kiló és csak 5-6 centivel magasabb. És nem vagyok nádszál ember (elég sokat sportoltam érte, induláskor kb 60kg voltam). Szóval ha egy 172 centis nő 84 kilósan nem túlsúlyos, az nekem picit fura.
2021. máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondtam, hogy nem vagyok túlsúlyos. Azt mondtam, hogy senki meg nem mondaná, hogy 80+ kg vagyok. Van hasam igen, de a kövértől távol állok. Én is sportolok egyébként gyerekkorom óta. Régen úsztam, most meg évek óta futok + cross training + trx + bicikli. Tehát azért izom is van rajtam jócskán.
2021. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
18%
Annál nincs rosszabb ha valaki ennyire súlyos miközben edz. Mi lesz ha valamiért abba kell hagynia ? Bele se merek gondolni
2021. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!