Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak sikertelenségének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sikertelenségének, incelségének az oka maga a férfiak?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne hogy ha a férfiak is nagyon válogatnának, nagyon magasak lennének az igényeik és inkább előben ismerkednének akkor sokkal több férfinak lehetne esélye.

Ameddig egy férfinak mindegy és egy csúnya nő kap 100 levelet addig ne várjunk változást.. viszont ha férfiak nagyon válogatós lennének és kevés nőnek írnának, akkor egy átlagos nő is kapna heti pár levelet, így már a nők is rá lennének kényszerítve hogy lejjebb adják az igényeiket, mert társa vágynak, társ nekik is kell..

Nyilván nem azonnal lenne változás de pár év múlva sokkal kiegyenlítő lenne a társkeresés és ugyanannyi levelet kapna kb egy férfi mint egy nő


2021. máj. 22. 08:21
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy "kövér" és "túlsúlyos" közt azért érezzük a különbséget, ugye?
2021. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
4%
Amúgy én is 173cm és 82kg vagyok. Végre sikerült 80kg felé mennem. Heti 6 nap edzek, bármelyik túlsúlyos vagy kövér örülne ilyen feleslegnek. De nagyon jól leírták, aki alacsonynak születik férfiként, az megszívta, soha nem lesz normális barátnője.
2021. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
8%
Miért lettem lepontozva?
2021. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
5%
43: Az igazságot nem szeretik az ideíró frusztrált kövér nők.
2021. máj. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!