Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinaljak ha a tarskereses...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ha a tarskeresesi sikertelensegeim es kudarcaim emesztenek belulrol?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy lehet part talalni. 23 vagyok es egyedulallo, komoly kapcsolatom meg nem volt, igy netes feluletrol kb. 20 alkalmi/baratsag extras kapcsolat jott ki, esetleg bulibol 1-2. Volt aki nem jott be es csak ugy bevallaltam, vagy nem volt meg a kemia/osszhang es abbamaradt az ismerkedes...Melohelyen es ismerosi korben nincsenek nok akikkel indirektul ismerkedni tudnek es a mindennapok osszehoznanak, igy marad a direkt modszer, tinder meg a kozvetlen leszolitas.

Na most az,hogy leszolitok vkit buszmegben vagy utcan nem mukodik..legtobbszor pasijuk van vagy nem adjak az ilyesfajta ismerkedest, de ha megis adnak elethetoseget akkor sem irnak vissza, multkor pl 20 percet beszelgettem egy csajszival elarulta a nevet es mire irtam neki letiltott, vagy elsem olvassak es nem reagalnak..

A tarskereso oldalakt meg mindenki ismeri...alig ir vissza vki, akkoris hetekig kell beszelgetni, van aki csak ugy eltunik, vagy talizunk es megse az igazi, szoval mintha tut keresnel a szenakazalban..

Szoval a sok csalodas miatt mar kezdek no es vilag gyulolo lenni ami nem a legjobb tulajdonsag erzem magamon.


2021. febr. 3. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Még nagyon fiatal vagy ahhoz hogy úgy gondold menthetetlen a dolog.

Valóban nem egyszerű megtalálni az igazit és nagyon sok a csalódás is, de ezzel mindenki más is így van, hidd el. De feladni nem szabad, előtted az élet. Lehet kicsit engedd el ezt a témát és amikor a legkevésbé számítasz rá és nem görcsölsz rajta akkor fogod megtalálni az igazit.

30N

2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hat engem is nyomaszt 21 eves korom ota csak mar 28 vagyok es meg mindig semmi.
2021. febr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
Én már 21 évesen megtörtem ilyen szempontból, beletörődöm lassan.
2021. febr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Üdv a klubban kérdező!
2021. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Melóhelyen próbálkozzál, ha nemjó a felhozatal máshová menj dolgozni.
2021. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és ne legyél válogatós.
2021. febr. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóan vagyok én is 28F
2021. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

20 alkalmi wtf???? És az alkalmikból miért nem lett kapcsolat? Bocsi, de ne nyafogj, ha alkalmizól meg haverkodsz a nőkkel. Nem ettől leszel pasi. Azt kapod, amit adsz.


Ha normális kapcsolatot akarsz, akkor nem fogsz haverkodni meg alkalmizni, mert elmegy ezzel az idő.

2021. febr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!