Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak sikertelenségének,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak sikertelenségének, incelségének az oka maga a férfiak?

Figyelt kérdés

Szinte biztos vagyok benne hogy ha a férfiak is nagyon válogatnának, nagyon magasak lennének az igényeik és inkább előben ismerkednének akkor sokkal több férfinak lehetne esélye.

Ameddig egy férfinak mindegy és egy csúnya nő kap 100 levelet addig ne várjunk változást.. viszont ha férfiak nagyon válogatós lennének és kevés nőnek írnának, akkor egy átlagos nő is kapna heti pár levelet, így már a nők is rá lennének kényszerítve hogy lejjebb adják az igényeiket, mert társa vágynak, társ nekik is kell..

Nyilván nem azonnal lenne változás de pár év múlva sokkal kiegyenlítő lenne a társkeresés és ugyanannyi levelet kapna kb egy férfi mint egy nő


2021. máj. 22. 08:21
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
57%

"NEM. nem vagyok allat, ha nimcs szamomra vonzo ferfi, kibirom szex nelkul akar evekig is."


Ez számukra elképzelhetetlen, mert magukból indulnak ki, de tényleg így igaz.

2021. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
52%

"Számomra soha a büdös életben senki nem adta meg a lehetőségét annak, hogy a személyiségemet megismerje, pusztán azért, mert úgy nézek ki, ahogy."

Szerinted az jobb lenne, ha esélyt kapnál a két-három randira és ezek alatt végig látnád, hogy a csaj érdektelen irányodba, esetleg undort látnál rajta, miközben beszélsz hozzá, ő a telefonját nyomkodja, mert egyáltalán nem érdekled? Ha te sem köpöd szembe magad semmilyen nőért, egy nőnek miért kellene ezt megtennie? Azért, hogy elmondhassa, hogy esélyt adott neked?

2021. máj. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
37%

@22

Nem, erre az a megoldás, hogy egy levélben közli ezt a nő, egy totál sablonos, előre megírt válasszal is akár, nem pedig sunyin nem válaszol/letilt. De itt amúgy nem is ezen volt a hangsúly, hanem azon a hipokrata hozzáálláson, amit itt előadtok (nem feltétlenül te magad, de mivel véleményközösséget vállaltál ezzel a csoporttal, így rád is érvényes): az incelek mind-mind, kivétel nélkül a személyiségük miatt incelek, és ennek semmi köze ahhoz, hogy nullást dobtak dobókockával, amikor a játék tétje egy jó külső volt. Látod? Te magad is leírtad, hogy semmi köze itt a belsőnek a témához, kapásból kinézet alapján elhasalnak ezek az emberek a teszt beugróján, így pedig a durva életben nem fogja senki megismerni főhősünk lelki világát. Ehhez természetesen párosulhat pszichés károsodás, de hidd el, ha te azt látnád, hogy rajtad kívül mindenki megkapja, amire vágyik, míg te ha belegebedsz, akkor se - nos, akkor te se lennél olyan szép és egészséges lelkű, mint most vagy. Csak mert az okot és az okozatot felcserélni nem szép dolog, bár kétségtelen, hogy az áldozathibáztatásra épülő fősodratú liberálmédia nagy erőkkel igyekszik ezt elhitetni az emberekkel.

2021. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
78%

És akkor most a kövér nők, csúnya nők is kezdjenek itt írkálni,akiknek nincs kapcsolatuk, hogy mi lehet a baj velük. Pedig humorosak, jó eszük van, szeretnek utazni, jó munkájuk van, stb, mégsem kellenek senkinek, mert a férfiak csak azt veszik észre, hogy kövérek vagy csúnyák? Ugyan már. Egy ilyet sem olvastam, nincs vibrátorforradalomról és jópasihiányról szóló írás, mert bár többen is leírták előttem, hogy úgy általában az egészséges lelkületű ember inkább van egyedül, mint szarakodik egy olyan emberrel egy olyan kapcsolatban, ami nem is jó, csak végre elmondhatja, hogy van valakije.

Kínlódhatnék itt, hogy másnak mennyivel könnyebb gyermekkora és fiatal felnőttkora volt az enyémnél, hogy hátrányból indultam és a többi szar kifogás. Tettem azért, hogy nekem jó legyen, elvégre az én életem. Nem fogom ezért azokat okolni, akik megkeserítették az életemet. Felemelem a fejem, továbblépek, és a lehető legjobbat hozom ki abból, ami nekem jutott.

2021. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
35%

@24

Jé, valaki, aki nem köpköd, hanem normális érveket hoz fel és emberi módon kommunikál. Ez itt új! Alapjaiban van igazság abban, amit írsz, egyetlen apró eltéréssel: kövér és csúnya nő is egész simán talál totál vállalható férfit. Láttál már mázsahúsz körüli nőt sportos férfi mellett? És fordítva?...

Na, itt a baj, és ezért van az, hogy rengeteg férfi egyedül van. Illetve pont ez az: nem simán "egyedül van", hanem magányos. És ahogy írtam, a magány, illetve az az érzés, hogy senkinek nem kell az ember, magával fogja hozni a depressziót és a mindenféle lelki és szemléletbeli torzulásokat. Micsoda meglepetés, hogy azt adja vissza valaki a társadalomnak, amit ő kapott!


"az egészséges lelkületű ember inkább van egyedül, mint szarakodik egy olyan emberrel egy olyan kapcsolatban, ami nem is jó, csak végre elmondhatja, hogy van valakije"

Ezzel meg végképp egyetértek, de akkor ezt mondd el azoknak is, akik egész nap azt hajtják, hogy "lekőadni a zigényeket", meg hogy "a saját ligádban versenyezz" (miafszomez, a Le Mans-i 24 órás?)! Állandóan ezeket kapom meg én is, amikor leírom, hogy bocs, de minimálisan túlsúlyosként (173 cm / 82 kg) nekem se fog kelleni 100 kilós nő, meg 40 éves, kétgyerekes elvált egyedülálló anyuka se 28 évesen, mert a taszításra alapuló kapcsolat nemcsak nevetségesen hangzik, hanem az is. Hát de én köztük keresgéljek, mert az az én kategóriám. Hogy miért épp ez? Nem tudom, de szerintem ők se, mert megint én voltam a hülye, hogy a nyílt uszításnak bedőltem ennél a kérdésnél is.


És akkor itt most kitérhetnénk arra is, hogy állítólag mi incelek tárgyiasítjuk a nőket -> és akkor mégis kategóriákba sorolva hivatkoznak az emberekre az "egészségesek"?

2021. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
94%

Azt értsd már meg, hogy ha te az igényeid leadásával találnál nőt, akkor nem vagy incel. Ez ugyanis pontosan ugyanaz, mint egy átlag/csúnyácska nőnél a "választék" amit a hálátlanja ignorál. Ugyanaz!

Én senkinek nem ajánlgatom, hogy vigye lejjebb az igényeit, mert én sem fogom, hiszen taszításon alapuló kapcsolat nem kéne. Viszont aki azon sír, hogy ő incel annak azt tudom továbbra is javasolni, hogy vigye lejjebb az igényeit és máris rájön arra, hogy nem incel, hanem büszke egyedülálló. Úgy, mint mi nők is.

2021. máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
42%
Engem továbbra is az érdekelne, hogy nézel ki, nem mered felvállalni magad, ha már ennyire ekézed itt a nőket, meg hogy kb milyen nőt szeretnél magadnak? Erről csak tudsz egy képet linkelni.
2021. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
43%

@26

Oké, de ezen logika mentén akkor nincsenek incelek az egész világon sehol. Egy darab sem. Mert ugye, nyilván, egy mondjuk észak-baranyai, fogatlan, 50 éves, 6 gyerekes, láncdohányos cigányasszonynak alighanem jó lennék én is - és most akkor ujjongva örömködjek? Tehát mégiscsak adjam le az igényeimet, jó lesz nekem ő is, hiszen társ-társ, egyre megy?


@27

Ha ez nekem szólt, akkor úgy mégis milyen alapon kellene egy vadidegennek mutogatnom magamat, miért kellene az igazamat bizonygatnom olyannak, akiről azt se tudom, ki és hogy honnan került ide? :D Mégis ki vagy te? Meg egyébként ki ekézte itt a nőket, te szerencsétlen?

2021. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
53%
Hát már ez is az, hogy egyből le vagyok szerencsétlenezve. Biztos összekeversz magaddal, mert nem én vagyok magányos, hanem te.
2021. máj. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
77%

‘de minimálisan túlsúlyosként (173 cm / 82 kg) nekem se fog kelleni 100 kilós nő’


mondjuk ez nem MINIMALIS tulsuly, es tegyuk hozza: alacsony is vagy. tehat alacsony, kover ferfikent annyira ne valogass, plane, higy mint ahogy - SZERINTED - baromi gyakori jelenseg, izmos ferfiak is maszkalnak mazsas nokkel. akkor te kover, alacsony ferfi miert ne tenned?

persze ha taszit, nem kotelezo osszejonni vele, nyilvan. de latod, h masik opcio az orok szuzesseg. ha te ezt valasztod, azzal sincs semmi gond, csak kerlek szallj le rolubk, nokrol es a mi igenyeinkrol.

2021. máj. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!