Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más 30 as férfi is ezt tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más 30 as férfi is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés

Állandóan megkapom 22-28 közötti nőktől hogy én már az idős otthonban ismerkedjek! 34 éves vagyok! Normálisak ezek?


Az itteni női kor csoporttól kérdem, öreg egy 34 éves férfi számotokra ?


2021. máj. 18. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Igen nagyon öreg 30 felett
Nem - nem öreg még!
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ez mennyire számít, de 5 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál, mert kölyökképem van. 31 éves vagyok és 26-27-nek tippelnek ránézésre. Tudok ismerkedni gond nélkül 22-27 évesekkel. A párom 24 éves. Illetve alapvetően jól kinéző, anyagilag jól álló, normális vagyok, azért szerintem ezek is számítanak.


De van pl velem egykorú régi barátom, aki 31 évesen 35-nek néz ki legalább, de inkább többnek. Ő nem nagyon ismerkedik huszonéves nőkkel.

2021. máj. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
22 évesnek öreg vagy, ne haragudj. olyan 27 feletti nőnek még nem vagy öreg, alatta igen, és nagyon más életszakaszban is vagytok
2021. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

alapvetoen a 34 nem oreg, de erdekes, hogy nalad meg van huzva a felso korhatar 28-ra, ha meg egy 22 eves csajnak nem fer bele egy nala 12 evvel idosebb pasi, ki vagy akadva.


talan erdemesebb lenne neked is inkabb 28-34 kozott keresgelni, mert egy 22 eves meg tenyleg tul fiatal lehet hozzad, raadasul tok mas eletszakaszban van tobbnyire (egyetem, tanulas, bulizas..)

2021. máj. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
22 évesen szóba se jöhetett nálam harmincas pasi, 28 évesen már igen.
2021. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
18%

Igen, sok az ilyen nagyarcú liba.

De sok az olyan is, akik az idősebb pasikat kedvelik.

Meg az sem mindegy, hogy az a 30-as pasi a Melós Béla, vagy a Multifejes Mihály, vagy a 40-es pasi a DRPHDFŐORVOS Dániel doktorúr.

2021. máj. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, max. 3 évvel idősebbel ismerkedem.
2021. máj. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Én 36 vagyok akkor keresem szerető kis lányomat

F

2021. máj. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Most beszéltem egy állítólag 30 éves pasival, kapásból 45nek nézett ki, pedig sportos testalkatú volt és haja is volt még, ami nem volt ősz.


Van, akivel nem túl rendes a genetika, a bőre szottyad a korral, megereszkedik, eresedik, átlátszik, tágpórusos, rugalmatlan. Ezen nem segítenek az izmok meg az életmód, sem a ruhák.. 34 évesen ha peches vagy, tehát nem nézel ki 30 körülinek, akkor csak idősebbeknek fogsz tetszeni akkor is, ha kigyúrod magad és drága ruhákban feszítesz.


A szottyadt bőrt nem lehet takargatni, semmi sem hozza helyre.


34 éves átlagos férfinak fiatalok a 22-27 évesek, ismerkedjen 27-36ig, ott lesz sikere.

2021. máj. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
58%
Az te vagy kérdező. Én 33 vagyok és bőven tudok ismerkedni 22-27 körüli csajokkal sikerekkel. A kor csak egy faktor rengeteg másik mellett. Kezdjük ott ha élőben ismerkedsz és nagyon megtetszel egy nőnek, akkor nem fog elküldeni csak mert nem illesz bele a fejében abba a korosztályba, amit ő elképzel magának.
2021. máj. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!