Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szerethetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerethetetlen?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen vagyok párkapcsolat, sőt férfiak terén, apám elhagyott, bátyám nem szeret, egy fiú sem tud irántam érezni max egy éjszakára tudnak elképzelni...

Ez nekem annyira megalázó, másfél éve nem volt kapcsolatom, és addig is csak max 1-2 hét, és azok is olyanok, hogy már szarrá csaltak...

Másfél éve már addig sem jutok el, hogy egyáltalán párkapcsolatba legyek, sőt 1 éve már még a találkozásig sem...

Az utcán soha rám sem néz egy fiú sem, olyan mintha levegőnek vennének, pedig szerintem nem vagyok egy csúnya lány, derékig erő szőke hajam van, karcsú vagyok, és jól öltözködök ami szerintem figyelem felkeltő...

Szoktam beszélgetni fiúkkal, de már csak addig jutok el, hogy beszélünk pár mondatot, aztán nem írnak soha többet...

Ez miatt már teljesen frusztrált lettem, úgy érzem szerethetetlen vagyok és megalázva érzem magam...

Nem értem miért van ez, nem veszekszek velük, még ha csinálnak/mondanak is valami olyat ami nekem rosszul esik, akkor is higgadtan és szépen próbálom megoldani a helyzetet.

Már a környezetemben mindenkinek van párja egy ideje, vagy legalább alakulóban...

Úgy érzem, mintha egy szerelmi átok lenne rajtam, vagy nem is tudom... egyszerűen nem értem.



2021. máj. 17. 10:59
1 2
 11/14 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Fene se tudja. Lehet, hogy nem jó helyen keresel... Illetve idáig csupa olyan srác talált meg téged, akikkel nem passzoltok. Egyszerűen nem tudom elhinni hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG veled van a baj...
2021. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
39%
Akkor mit mondjak én? Kedvem sincs már privát üzeneteket sem írni ilyen kérdésekre, mert "itt senki nem ismerkedik". Gyanítom a személyleírásod alapján, hogy ez is csak egy kamu privátvadász kérdés.
2021. máj. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
24%
Brühühű...
2021. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

oh girl😢 annyira egy cipőben járunk...én addig jutottam el fejben, hogy azért lehet mert soha nem szerettek a közeli hozzátartozóim őszintén, igazán, ezért úgy érzem hogy "nem érdemlem meg" vagy

"nem tudom elhinni, hogy valaki szeretne szeretni engem". És hiába fogom ezt fel, hogy nem jó gondolkodás, annyira meghatároz, hogy magamtól képtelen vagyok rajta változtatni. Apámmal nagyon rossz a kapcsolatom, már több mint 10 éve depresszios lett aztán meg teljesen megváltozott, nem szól hozzám, ha hozzám szól az is cikizés, megalázás, vagy csak belém szeretett volna rúgni...ha kérdezek valamit tőle nem válaszol, konkrétan levegőnek néz. Nekem igaz öcsém van, de teljesen bezárkózik, anyával úgy beszél mint egy szolgával, ugye apa mintájára🙃 Ha gondolod beszélhetünk privátban, bár nem a kedvenc témám😅

2021. máj. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!