Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok szerethetetlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szerethetetlen?

Figyelt kérdés

Annyira szerencsétlen vagyok párkapcsolat, sőt férfiak terén, apám elhagyott, bátyám nem szeret, egy fiú sem tud irántam érezni max egy éjszakára tudnak elképzelni...

Ez nekem annyira megalázó, másfél éve nem volt kapcsolatom, és addig is csak max 1-2 hét, és azok is olyanok, hogy már szarrá csaltak...

Másfél éve már addig sem jutok el, hogy egyáltalán párkapcsolatba legyek, sőt 1 éve már még a találkozásig sem...

Az utcán soha rám sem néz egy fiú sem, olyan mintha levegőnek vennének, pedig szerintem nem vagyok egy csúnya lány, derékig erő szőke hajam van, karcsú vagyok, és jól öltözködök ami szerintem figyelem felkeltő...

Szoktam beszélgetni fiúkkal, de már csak addig jutok el, hogy beszélünk pár mondatot, aztán nem írnak soha többet...

Ez miatt már teljesen frusztrált lettem, úgy érzem szerethetetlen vagyok és megalázva érzem magam...

Nem értem miért van ez, nem veszekszek velük, még ha csinálnak/mondanak is valami olyat ami nekem rosszul esik, akkor is higgadtan és szépen próbálom megoldani a helyzetet.

Már a környezetemben mindenkinek van párja egy ideje, vagy legalább alakulóban...

Úgy érzem, mintha egy szerelmi átok lenne rajtam, vagy nem is tudom... egyszerűen nem értem.



2021. máj. 17. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nem vagy csúnya. Bár ezt kép alapján lehet megmondani. Szerintem az önértékeléseden, önbizalmadon kellene dolgozni. Ugyanis nagyon kiül az ember arcára, ha belül nincs rendben. Ezt magamon is láttam, látom néha. Szóval nem szégyen, ha esetleg kérsz szakembertől is segítséget. Csak úgy érdemes elkezdeni egy kapcsolatot, vagy eleve ismerkedni, ha már egyenesben vagy saját magaddal. Amíg azt gondolod, hogy szerethetetlen vagy, addig ne várd, hogy más azt gondolja, hogy szerethető vagy. Szóval ki kéne bekulni önmagaddal először, aztán elkezdeni a dolgot. Biztosan nagyon szép a hajad is, én imádom a hosszú, szőke hajat, karcsú alkatot egy nőn. Nem tudjuk, hány éves vagy, ha kiírnád...😊 33F
2021. máj. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok. 🙂

Ez az, hogy ki vagyok magammal békülve, most vagyok először megelégedve magammal már egy ideje, és ezért sem ertem. 😞

2021. máj. 17. 11:12
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira jó érzés lenne, ha engem is szeretne valaki, érdekelné mit csinálok, érdeklődne, aggódna értem, mindig is erről álmodoztam, és hogy valaki féltsen elveszíteni, annyira hiányzik ez az érzés, sosem éltem át..😪
2021. máj. 17. 11:14
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A múlt lenyomatai sosem tűnnek el igazán az emberből, vagy csak komoly munkával. Apukád lelépett. Itt sérült benned az apakép, férfiak iránti megítélés. Szóval ezen kéne dolgozni. Mivel lelépett, tudatalatt magadban ezt úgy érzékelhetted, hogy nem szeret, nem vagy szerethető, ezért ment el. A szeretethez fájdalmat csatolsz. Nem vagyok pszichomókus, de tuti itt van a kutya elásva. KITARTÁST, sok sikert kívánok a megoldáshoz.


#1 voltam.

2021. máj. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm :(
2021. máj. 17. 11:16
 6/14 anonim ***** válasza:
Ölellek.
2021. máj. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért húsz évesen még ne temesd magad, a legtöbb csaj ilyen idős korában tanul, utazik, karriert tervezget, saját lábra áll, kiélik magukat, stb.


Amúgy meg menj fel tinderre és kb egy hét alatt találsz magadnak valakit.

2021. máj. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Apukád és a báttyáddal való kapcsolat biztos mély nyomot hagyott benned, és ez ha nem is veszed észre gondot okozhat az önbizalmadban. Az önbizalom hiány pedig negatívan hathat a kisugárzásodra.

A leírtak alapján biztos csinos lány vagy, szőke hosszú haj pedig nagyon vonzó számomra :)

Próbálj az önbizalmadon dolgozni, és légy mosolygós. Egy szép mosoly még vonzóbbá tesz :)

Én szívesen megismernélek ha lenne kedved beszélgetni írj :)

2021. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem olyan furcsa, leírás alapján biztos szép lány vagy, értelmesnek is tűnsz. Szerintem csak még nem jött el az igazi. De tényleg ne aggódd ezt túl, 20 évesen nem vagy ám sokról lemaradva. Egyébként nem akarok a családi életedben kutakodni, de mi az, hogy a bátyád nem szeret? Én, mint bátyj, ezt fel nem bírom fogni. Van egy húgom, nem tudnám nem szeretni. 🤷‍♂️


De egyébként ettől függetlenül is, biztos, hogy nem vagy szerethetetlen.

2021. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Fogalmam sincs és a többiek is csak tippelnek. Amíg nem beszélek veled, nem látlak, nem lehet véleményt alkotni rólad.
2021. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!