Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a lány szerethetett anno?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szerethetett anno? Lenne még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2016 körül ismerkedtem meg itt, a gyakorin egy Angliában tanuló magyar lánnyal, akivel elkezdtünk itt levelezni, majd Facebookon beszélgetni. Szimpatikusnak találtuk egymást, mivel nagyon hasonló érdeklődési körünk volt. Ez a barátság a későbbiekben tovább fejlődött, és felmerültek komolyabb, intim témák is (szerelem, szexualitás) közöttünk. Egy ilyen beszélgetés alkalmával a lány bevallotta, hogy pont az esete vagyok, mert neki a magas, vékony, és hosszabb hajú srácok tetszenek, és hogy én teljesen megértem Őt, stb.


Néha-néha hazajárták a szüleivel Budapestre, amikor ennek a lánynak iskolai szünete volt, viszont én az ország másik végében lakom, és amikor a lánynak iskolai szünete volt, nekem akkor pont szorgalmi időszak volt az egyetemen, így nem tudtunk találkozni. Budapesten megismerkedett egy másik sráccal, akivel össze is jöttek, viszont a kapcsolatuk több szempontból is problémásnak volt mondható. Nagyon sokszor panaszkodott nekem telefonon ez a lány, hogy a milyen bajai vannak a fiúval, aki idő közben kiköltözött hozzájuk Angliában, viszont nem ment el dolgozni egy jó darabig, így kvázi ingyen lakott kint a srác külföldön, és a lány szülei tartották el. Odáig fajult a kettejük kapcsolata, hogy már a szex sem ment neki. A fiú tudott arról, hogy beszélgetek ezzel a lánnyal, így egyszer a lány elmesélte nekem, hogy szex közben megkérte a lányt, hogyha Őt nem is szereti, de gondoljon rám, hátha úgy menne a dolog.. és ment nekik.


A sráccal nem sokkal később szakítottak, és a lány befejezte a suliját Angliában. Eztuán volt egy kisebb vitánk, és nem kerestük egymást egy darabig, majd ezek után a lány bekeveredett Budapesten egy legalja proli deszkás közösségbe (folyamatos piálás, néha drogozás), majd össze is jött az egyik deszkás sráccal. Azóta teljesen ignorál, olyan mintha megpróbálna engem teljesen kitörölni az életéből, pedig 2.5 éven át én voltam az, akivel napi szinten beszélgetett.



2021. márc. 3. 11:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Áruld már el, miért jó neked a múltban élni? A mőltat boncolgatni, évekkel ezelőtt történt semmiségeket agyalni? Igen, beszélgettetek 2.5 évig, ne mondd már, hogy ennek bármit jelentenie kéne. Teljesen átlagos történet, az emberek jóban lesznek, aztán eltávolodnak és eltűnnek egymás életéből - csak az marad, aki fontos, mindenki más lemorzsólódik. Ez a lány lemorzsolódott, évek óta egyátlalán nem érdekled, tök mindegy, hogy szeretett-e régen, ha szeretett se lenne nála most már esélyed. Ennyire ne legyél már elkeseredett, csak ismersz más nőt is.
2021. márc. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Talán azért zargatom a múltat, mert ez a lány volt a teljes tökéletesség számomra, külsőleg és belsőleg is egyáltalán. Elhiheted, hogy nekem sem kellemes az az érzés, hogy nem tudok találni olyan lányt, aki iránt hasonlóan tudnék érezni, pedig próbálkozom.
2021. márc. 3. 11:21
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Tökéletesség.. Minál tovább kapaszkodsz ebbe az illúzióba, annál esélytelenebb, hogy valaha túlleszel rajta. Fogd fel, hogy az az ember akit így idealizálsz NEM LÉTEZIK. Már nem az az ember, akit akkor ismertél, de amit akkor ismertél az sem volt 100% igaz. Engedd el ezt az ábrándot és koncentrálj a vlódi emberekre és azok valódi tulajdonságaira. Ne görcsölj, ne akarj mindenáron valakit, lazíts.
2021. márc. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Most jól értelmezem, hogy 2016-tól élőben nem is találkoztatok soha? Azért, ha így van, akkor minden csak feltételezés marad és élőben lehet semmi nem működött volna. Ha úgy érezted neked ő a tökéletes nehogy már nem tudsz utazni érte 200-300km-et , mert azt nem hiszem el. A többi megcsak kifogás tudod... ott volt a srác fogta magát kiutazott az ismeretlenbe a csajjal külföldre, mert belevágott, ehelyett te mit tettél, hogy valaha is együtt legyetek? Elárulom semmit! Te csak egy lelki szemetes voltál a csajnak mindig is se több se kevesebb, akivel megtudta beszélni a dolgokat neten keresztül...
2021. márc. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Jol ertem, hogy amikor 2500 km helyett 200 km-re volt toled, akkor nem talalkoztatok, mert nem voltal hajlando megmozdulni? Igazi lovag vagy! Kb ott lettel elkonyvelve annak, hogy na ez sem akar tolem semmit, csak az idomet huzza. Szorgalmi idoszak. Vicc, hogy ezt leirtad, annal is nagyobb, hogy komolyan gondolod. Ha volt is eselyed valaha, ebbe ugye nem lehet belelatni, az mar regen elmult.
2021. márc. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy a trollok is megjöttek ide.
2021. márc. 3. 15:54
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
Nincs ebben semmi trollság, fogadd el,hogy nem tudtad férfiként kezelni a helyzetet.
2021. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na és miért nem? :D
2021. márc. 3. 16:50
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
#4-#5 ös leírta részletesen, olvasd át egy párszor
2021. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
83%
Még szerencséd van, mert itt 1 troll komment sincs, ha nem tudod elfogadni a valóságot és azt állítod be trollként, ha valaki normálisan válaszol az baj. Ha trollkodás lenne, akkor nem ilyen kommentek jöttek volna.
2021. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!