Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez a lány szerethetett anno?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány szerethetett anno? Lenne még nála esélyem?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2016 körül ismerkedtem meg itt, a gyakorin egy Angliában tanuló magyar lánnyal, akivel elkezdtünk itt levelezni, majd Facebookon beszélgetni. Szimpatikusnak találtuk egymást, mivel nagyon hasonló érdeklődési körünk volt. Ez a barátság a későbbiekben tovább fejlődött, és felmerültek komolyabb, intim témák is (szerelem, szexualitás) közöttünk. Egy ilyen beszélgetés alkalmával a lány bevallotta, hogy pont az esete vagyok, mert neki a magas, vékony, és hosszabb hajú srácok tetszenek, és hogy én teljesen megértem Őt, stb.


Néha-néha hazajárták a szüleivel Budapestre, amikor ennek a lánynak iskolai szünete volt, viszont én az ország másik végében lakom, és amikor a lánynak iskolai szünete volt, nekem akkor pont szorgalmi időszak volt az egyetemen, így nem tudtunk találkozni. Budapesten megismerkedett egy másik sráccal, akivel össze is jöttek, viszont a kapcsolatuk több szempontból is problémásnak volt mondható. Nagyon sokszor panaszkodott nekem telefonon ez a lány, hogy a milyen bajai vannak a fiúval, aki idő közben kiköltözött hozzájuk Angliában, viszont nem ment el dolgozni egy jó darabig, így kvázi ingyen lakott kint a srác külföldön, és a lány szülei tartották el. Odáig fajult a kettejük kapcsolata, hogy már a szex sem ment neki. A fiú tudott arról, hogy beszélgetek ezzel a lánnyal, így egyszer a lány elmesélte nekem, hogy szex közben megkérte a lányt, hogyha Őt nem is szereti, de gondoljon rám, hátha úgy menne a dolog.. és ment nekik.


A sráccal nem sokkal később szakítottak, és a lány befejezte a suliját Angliában. Eztuán volt egy kisebb vitánk, és nem kerestük egymást egy darabig, majd ezek után a lány bekeveredett Budapesten egy legalja proli deszkás közösségbe (folyamatos piálás, néha drogozás), majd össze is jött az egyik deszkás sráccal. Azóta teljesen ignorál, olyan mintha megpróbálna engem teljesen kitörölni az életéből, pedig 2.5 éven át én voltam az, akivel napi szinten beszélgetett.



2021. márc. 3. 11:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam, és még mindig nem értem, hogy amiatt vagyok férfiatlan, mert hétfőtől - péntekig egész nap órám van az egyetemen, (osztatlan képzésen vagyok) hétvégén pedig tanulok, és nincs konkrétan időm hogy felutazzak hozzá Pestre.
2021. márc. 3. 16:58
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Leirtad, ertjuk. En pedig felutaztam volna mindenkepp. Ha kell kihagyok egy napot a sulibol, vagy a hetvegi 2x24 oras tanulas rovasara menten voltam. Talan most mar erted, hogy miert mast valasztott.
2021. márc. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
nem is talalkoztatok eloben soha, hogy lehet igy ennyire idealizalni valakit?! komolyan ennyire nincs eleted, hogy evek mulva is egy sosemlatott netes ’barat’ miatt nyafogsz?! latod, o meg eli az eletet es valoszinuleg mar reg elefelejtett teged. ideje lenne neked is tovabblepni.
2021. máj. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én megértem a kérdezőt. Nekem is volt pár ilyen, bár akkor én kb 14-16 éves voltam, akikkel sokat beszélgettem és maguktól írtak rám, nem nekem kellett állandóan abba én is kezdtem belelátni dolgokat. Neten könnyebben ment, az első 2 barátnőmet is ott szedtem össze, igaz távkapcsolatok voltak, egyik kb 180km, másik "csak" 100, viszont mindkettővel találkoztam, igaz csak 1-1 alkalommal, aztán találtak helyit. Bár 15-16 évesen ennek is örültem. Szerintem akinek nincs nagy sikere a csajok terén az tud az ilyennek is örülni és beleláthat dolgokat, amik aztán vagy vannak vagy nincsenek. Persze azóta eltelt vagy 14 év és lettek más kapcsolataim is, hosszabbak is. Most is volt akivel 6 hónapig beszélgettem naponta, aztán találkozni nem akart mert a pasiját szerette aki csalja, otthagyta aztán visszament hozzá..


Azt viszont nem értem kedves kérdező, hogy miért nem találkoztál vele? Látod, ez tipikusan az az eset, amit ha nem tettél meg örök életedben bánni fogok (vagy legalábbis sokáig) és agyalsz rajta még 5 év után is hogy mi lett volna ha? Ha együtt van még a deszkással akkor biztos rászoktatták már a cuccra, akkor sokat nem tehetsz, annyit még próbálj meg hogy újra vedd fel vele a kapcsolatot, de szerintem már elment ez a vonat, legjobb ha próbálsz olyat keresni akivel gyakran tudsz találkozni és úgy biztos elfelejted ezt a csajt, aki jó eséllyel csak egy vágyott kép volt fejedben. Sok sikert!

2021. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok troll, hanem nőként írom: teljesen jól csinálta a lány, hogy egy ilyen kis teszetosza alakot ignorált. Nem tört volna le a kezed, ha csak egy napot rááldozol arra, hogy találkozzatok, de még ezt sem tudtad megtenni, így látta a lány, hogy te egy kis lúzer vagy. Egy senki. Egy nulla. Aki csak írogatni tud szép szavakat, de tenni már semmit. Az ilyennek nem való nő.
2021. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
54%

Ezeket a "nem értem rá", "elfoglalt voltam", "sulim volt" jellegű kifogásokat sose értettem. Komolyan, sok ember miért nem tud kicsit kiszakadni a komfortzónájából? Suli van, tényleg? És fegyverrel kényszerítenek minden nap, hogy ott kell lenned? NEM. Tehát nem mész be, akár több napot se. Azta, biztos mindenki a kardjába dőlt volna. Arra meg benevezek amúgy, hogy milyen suli az, ahol minden nap reggeltől estig óra van. Semmilyen, csak túlzol. Minimum volt egy nap, amikor lazább volt.

Szóval igen, drága barátom, töketlen vagy és igen, az élet kegyetlen, ha elb*szol valamit, akkor a hiszti nem segít. Annak bizony annyi. Nőj fel és viseld a dolgokat.

2021. júl. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!