Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ő szakított, mégis kiborult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő szakított, mégis kiborult, hogy megtudta, mással vagyok. Szerethetett akkor még?

Figyelt kérdés

Bevallom tényleg gyors a tempó, de mentségemre szóljon, hogy foggal körömmel ragaszkodtam a kapcsolathoz, sírva könyörögtem, hogy ne hagyjon el. Ő mégis szívtelen módjára egyedül hagyott az albérletünkben amit egyedül nem is nagyon tudok fizetni... Mindegy. 4 évig voltunk együtt, az indok a szakításra csak annyi volt, hogy elege van belőlem, valami elmúlt. Én mindvégig szerettem őt.


Szakítás után minden ismerősnek hencegve mondta hogy ő otthagyott engem, pedig én pitizve kértem hogy maradjon. Hogy milyen szánalmas semmirekellő hát ... Nem akarok csúnyákat írni... Vagyok. Ő amúgyis mindig hencegett velem mert sok haverja szerint én túl jó nő vagyok hozzá képest, mármint kinézetre, és lehet most is ez van a dologban, hogy neki az egoja nagyobb hogy ő dobott engem.


Hát ne tudjátok meg, hogy mennyire szenvedtem. Viszont mégis mintha sors akarta volna egy fiúval megismerkedtem, akinél már nem éreztem fájdalmat, és lehet gyors, de már találkozgattunk is egy párszor.

3 hét telt el a szakítás után, és rám írt a haverja. És gondoltam, hogy bármit mondok, az exem visszahallja, tehát odaszúrásként én megmondtam neki hogy azt hiszem most megtaláltam az igazit, szerelmes vagyok, imádom a srácot.


Nem telt el 10 perc :D és már az exem mint egy idegbeteg írt nekem, hogy komolyan ennyi volt 4 év? Ennyit jelentettem nekI??? És akkor most megint nem akarok csúnyákat írni, milyen szemét féregnek elmondott :D és letiltott mindenhonnan. De utána még a haverja írta hogy nagyon kiborult.


Szerintetek akkor még mindig szeret? Vagy csak az ego? Nagyon friss a szakítás még, én ezzel a fiúval mégis úgy érzem, hogy tovább tudnék lépni. Viszont az a fájdalom amit okozott nekem az exem mikor elhagyott, pedig semmit nem ártottam neki.... Kicsit azt remélem, hogy ezzel sikerült odaszúrnom és most kicsit fáj neki.


Ti hogy gondoljátok? Ilyenkor azért elgondolkodnak a férfiak, hogy mit veszítettek? Én még nem voltam hasonló helyzetben, úgyhogy csak reménykedni tudok, hogy igen...


2021. márc. 13. 07:04
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gyermeki jàtszmàzàst vélek felfedezni a sztoriban...
2021. márc. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Mindektten megéritek a pénzeteket. Egyikőtök sem szereti a másikat, az exednek ez biztos csak az egójáról szól. Lépj tovább és ne foglalkozz vele. Szerintem a következő kapcsolattal is várhatnál egy kicsit.
2021. márc. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első. Tudom hogy nem kellett volna azt mondanom, de úgy voltam vele, hogy szerelemben és háborúban mindent szabad. Meg is ígértem magamnak hogy ha egy kicsi rést is találok, ahol oda tudok szúrni neki, akkor meg fogom tenni. Mert emberileg ő nagyon nagy darabot vett el tőlem... Nem foglalkoztam vele eddig egyébként, ezután sem fogok, én egy betűt sem vagyok hajlandó írni neki... De ha esélyem van rá, egy pici is, vissza akarom adni azt a fájdalmat.
2021. márc. 13. 07:23
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Hiszti.
2021. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Hagyni a francba, az ilyen p.csök rohaggyanak meg. Éld az életed és ezt az ütődöttet hanyagold.
2021. márc. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Említetted a rést, amivel fájdalmat okozol, ez sikerült. Ennyi az egész, a lecserélésére kapta fel a vizet. Az nagy szeretet nem volt, mikor otthagyott rohadni az albérletben úgy eldobva, mint egy rongyot, felőle akár az utcára is kerülhettél volna.


Te meg a visszavágással nagyon gyerekes voltál, de ezt tudod.

2021. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez még mindig a felnőtt párkapcsolat kategória, nem a tini...


Ez az írás/sztori egy középiskolás szerelemnél elmegy...

2021. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem szeretet, hanem a hiúsága kapott egy pofont.
2021. márc. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!