Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha "normál" társkeresőn nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha "normál" társkeresőn nem találok senkit, akkor érdemes szexpartnerkeresőn kutakodnom?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 22:13
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:

Úgy látom, értési problémák vannak. Nem csodálkozom, hogy nem "árasztottak el" levelekkel. Még csak azon sem csodálkozom, hogy senki nem írt. Nyilván vmi nagyon nem stimmel velem. Én nem azt kérdeztem, hogy miért nem írnak jóképű fiatal férfiak nekem pórias nőnek, aki benne járok a korban és szép sem vagyok. Olvasd el a kérdés címét.

Nagyon örülök, hogy sikereid vannak, csak így tovább!

2021. máj. 15. 16:39
 32/48 anonim ***** válasza:

Akkor mi a probblémád? Tulajdonképpen te magad gyártod saját magadnak a kudarcokat. Oké, akkor nekem is 21 éves hamvas lányok kellenének, tele tűzzel. 165/48, feszes, sportos test, humor, lazaság + amikor kell, akkor komolyság. Ránézésre beérem a címlap lányoknál egy árnyalattal átlagosabbakkal is. Hát nekem sem írnak az ilyenek. :D


Én azt is elhiszem, hogy ma már mindenki az ideális, sőt az eszményi férfit/nőt látja az interneten, szinte kéznyújtásnyira vannak. Hozzá lehet szokni ezek látványához, de átlagosként, vagy előnytelen külsővel maradjon bekapcsolva a gép, és használd a kezed...

2021. máj. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

Nem bírom elviselni, ha egy férfi indulatból, bután ír, logika nélkül.

Nagyon díjazom az ízlésed, tetszik, hogy humort, lazaságot és komolyságot várnál, ugyanez van nálam is. Pont ezt szeretem.

Hol írtam, hogy ideális férfit keresek (mi a különbség az ideális és az eszményi között?)? Hol szoktam hozzá ilyen ffi látványához? Mégis hol?

"de átlagosként, vagy előnytelen külsővel maradjon bekapcsolva a gép, és használd a kezed..."

Tudod, a komoly kapcsolat nem csak a szexről szól. Komoly kapcsolatban van intimitás, összetartozás és egyebek.

Ha átlagos vagy átlag alatti vagyok, akkor is vágyhatok ezekre, ahogy vágyhatok fiatal parnterre is. Te nem fogod nekem megmondani, hogy megtehetem-e vagy sem, ahogy senki nem fogja megmondani.

2021. máj. 15. 20:00
 34/48 A kérdező kommentje:
*partnerre
2021. máj. 15. 20:07
 35/48 anonim ***** válasza:

Mindenre jobban tudod a választ, miért minket kérdezel?

Csináld ahogy tudod, és kiderül.

2021. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2021. máj. 16. 03:47
 37/48 anonim ***** válasza:

#32

Nem azt irta hogy lehet vele egykoru is? Amugy meg attol hogy fiatalabb még nem biztos hogy magas az az elváràs attol még lehet a kulseje barmilyen, egyugyu, csoro, barmi.


Mondjuk ha eletkor szuro beallitas alacsony lehet az a gond, habár a pasik siman csalnak az eletkorukkal.

2021. máj. 16. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar hogy ismeros is ott lathat akkor miert ne.


Ha a tinderre gondolsz azt sima tarskeresokent is hasznaljak.

De akkor kb azzal kell kezdeni a beszelgetest ha nem akarsz folosleges koroket

2021. máj. 16. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 Sándor G válasza:

A hivatalos szexpartner kereső oldalakon, a sok nyálas kamuzós nők mellett ki lehet fogni, csinos tiszta, érett nőt is, de azt tudnod kell hogy min, 20-25ezer ft,, egy találkozás, és szimpátia is kell legyen,..

Az un, szexrandi, meg társkereső üzengetős oldalak, pedig felesleges idő pazarlás, unatkozó értelmetlen, nyomkodós emberek időtöltése csupán,.

Találkozás sem lesz belőle,.

2021. máj. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:

39

"Az un, szexrandi, meg társkereső üzengetős oldalak,"

Mire gondolsz, melyik oldalakra?

2021. máj. 16. 23:08
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!