Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme az életnek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
És most ne mondja nekem senki a rossz kapcsolatok mennyivel rosszabbak. Az összes ilyen "rossz" kapcsolat vagy mindkét ember hibáján múlt, vagy fogalmuk sem volt a két félnek arról, hogy mit akarnak.

2021. máj. 11. 21:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

10# persze a magas lóról osztani az észt is könnyebb

Nekem speciel annyira könnyű párt találni, hogy ugyan az életem múlik már rajta, mégsem sikerült soha

Nőként (vagy csúcs vonzó férfiként) egész más a helyzet, és ezt te sosem fogod megérteni

2021. máj. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

10-es: Ha gazdag nem is vagyok, de a pénzügyek egyszerűek és logikusak. Néha úgy érzem, hogy egy kisiskolás is képes a vagyongyarapításra, egyértelmű alapszabályok vannak, mint az élet sok más SZAKterületén.


A kapcsolat minősége nem mindegy, de számomra a kapcsolat minősége nem az, amiről a sztereotípiák szólnak, hogy külsőre milyennek kell lenni a nőnek.

2021. máj. 12. 09:16
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Miért gondolja minden férfi, hogy nőként egyszerűbb? Ez nem nem, hanem hozzáállás kérdése. Odaállítanál nekem 0 önbizalommal és életundorral a randira, lehetnél akármilyen top pasi, nem fognál meg. Az a baj, annyira meg van keseredve némelyik ember, hogy nem talál párt, hogy tök taszító kisugárzása lesz. Nem kellene ennyire görcsölni ezen. Ha lesz valami lesz, ha nem, akkor meg nem.
2021. máj. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
21%

"Ha lesz valami lesz, ha nem, akkor meg nem."

Nem érted hogy ez a stratégia csak nőként működik? Férfiként ha így állsz hozzá elvesztél

"Odaállítanál nekem 0 önbizalommal és életundorral a randira, lehetnél akármilyen top pasi, nem fognál meg."

Az ilyen pasik nem top pasik, közük sincs hozzá. A top csávók azért top csávók mert kicsattannak az önbizalomtól. Akinek nincs sikerélménye a nők terén (vagy esetleg minimális) annak honnan a fenéből legyen önbizalma?

Ezért lesznek ők azok akik senkinek sem kellenek, ha megfeszül sem, és ez egy ördögi kör

2021. máj. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

#14: Az a baj, hogy ha ezt nyíltan kimondod, akkor a nő önérzetébe gázolsz vele.


Pedig évmilliós ösztön. Azért keresték a nők régen is ezt meg most is, mert ez az egyetlen olyan, amit nem tud "meghamisítani" a férfi.


Hiszen az önbizalmat az adja, hogy az adott területen sikeres vagy. Ha pénzed van, akkor van önbizalmad. Ha csóró vagy, akkor szorongsz, ha fizetni kell.


Ha van tudásod, akkor nyugodtan mész vizsgázni és írod a dolgozatokat. Ha hiányos vagy nincs tudásod, akkor szorongsz.


Ha van érvényes bérleted, akkor les...rod az ellenőrt, ha nincs, akkor szorongsz, amikor meglátod a karszalagot.


Végül... ha bőséged van nőkből, akkor magabiztosan adod önmagad a randin, akár tetszik a nőnek, akár nem. Ha nincs, akkor meg akarsz felelni, a nőhöz idomulni.


Két különbség van. Az egyik, hogy az előbb felsoroltak egzakt dolgok. A pénz mérhető, a tudás egzakt (kivéve művészeti ágaknál, de ezt most hagyjuk), ahogy a feddhetetlenség is az aktuális szabályoktól függ.


Eközben ahány nő, annyi személyiség, van pár általánosság, de lényegében van, akinél pont a nyomulással imponálsz, mert az a mottója, hogy a férfi teperje le őt, mert ő a nő, másnál meg azzal, ha hagyod, hogy ő érjen hozzád, mert csőfeminista metoo rettegő és úgy érzi magát biztonságban, ha te egy ujjal nem érsz hozzá, amíg ő arra engedélyt nem ad.


Van, akinél pont a lazasággal imponálsz, nem érdekli, hogy anyáddal élsz, de imponál neki, hogy nem savanyodsz be közel 40 évesen, a mának élsz és bulizol, más már 25 fölött elvárja, hogy családcentrikus karrierista droid legyél.


Van, aki már az ismerkedés elején elvárja, hogy szivecskés emojikat küldj neki, más szex után gáznak tartja, ha elhangzik a szádból, hogy "szeretlek", hiszen ennyi idő alatt tuti kamuzol, nem szeretheted.


Annyira el van cseszve a társadalom, hogy nem tudod, hogy kinek mi fog bejönni, így csak a nagy számok törvényére hagyatkozhatsz.


Adod önmagad és vagy jön olyan nő, aki akar hozzád kapcsolódni, vagy nem.


És itt most ha te egy mainstream típus vagy, akkor már előnyben vagy külsőtől függetlenül azzal szemben, aki egyedibb típus.


Én például bejönnék olyan lánynak, aki gyereket akar. De én nem akarok. Akkor?


Más férfi meg pont azért dobja a barátnőjét, mert az nem akar gyereket, ő meg igen. Nekem meg pont bejönne az a lány, de én neki nem. Akkor?


Összejárna velem randizni egy szűz lány, akinek még a csókolózás is túl sok, de ha kiállom az idő próbáját, akkor talán elnyerem a jutalmam... De nekem fontos a testi kontaktus.


Más nő meg azért szenved, mert az első randin lefekszik a férfiakkal és már a nyolcadik pasi nem akar tőle többet. Engem meg pont ilyen nőkkel nem hoz össze az élet.


Más férfi a saját menyasszonyát dobja, mert kiderül róla, hogy pár éve fent volt rosszlányokon. Neki tökéletes lenne a szűz lány, mert az ő értékrendjében fontosabb a kevés partner, mint hogy rendszeres szexuális életet éljen. De a lánynak meg ő pont nem jön be. Én meg a volt rosszlányokos kidobott menyasszonynak nem jövök be.

2021. máj. 12. 09:57
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha igazán akarsz, felmész egy társkeresőre és ha nincsenek nagy igényeid, pár héten belül el tudsz indítani valamit valakivel, nemtől függetlenül."


Ó hát persze...

A pénzügyek sokkal "egyszerűbbek" olyan szempontból, hogy logikusak. Ha "gazdag" akarsz lenni, vagy legalább jól akarsz élni vannak rá receptek.

Pl. tanulj hiányszakmát, vagy csak szimplán tanulj mint az állat és menj olyan helyre ahol tudod kamatoztatni a tudásod.

Ne szórd el a pénzed, fektess be valamibe stb. Olvasol a dolgokról, tájékozódsz és legalább esélyed lesz arra, hogy sikeres legyél.

Na most a társkeresés rohadtul nem logikus és nem racionális dolog. Nincsen biztos recept, nincsen garantált siker.


A tárkeresőkre visszatérve: az összes egy baromság, ha jól nézel ki lesz esélyed sikerre ha nem akkor cseszheted. És most itt nem egy jó hajviseletre vagy nőknél egy jó sminkre gondolok.

Voltam fenn társkeresőn és konkrétan 0 sikerem volt. Semmilyen szempontból nem voltam sikeres, konkrétan még egy normális beszélgetést sem sikerült összehoznom. Mert én hiába "tetszikelek" nőket (tök mindegy milyeneket) ha ők nem jeleznek vissza akkor ennyi volt. Márpedig nem jeleztek vissza soha...

2021. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!