Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Barátok, párkapcsolat nélkül...

Barátok, párkapcsolat nélkül van értelme az életnek?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkozom ezen hogy mi lehet velem a gond, hogy ennyire magányos vagyok. Valamiért nem érdeklem az embereket, vagyis szerintem az lehet a gond hogy nem olyan stílusom ami mostanában "elvárt". Kicsit távolság tartó vagyok, idő kell hogy magamról beszéljek valakinek, míg mások 1 perc után beszél az életéről.

Nincsenek barátaim, és barátnőm sem volt még.

Kinézetre nem vagyok visszataszító, sem kirívó a többiektől, ebben biztos vagyok.


2020. máj. 23. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van értelme az életnek, de a barátok vagy egy párkapcsolat biztosan teljesebbé teszi azt. Nekem sincs egyik sem, de próbálok tenni érte, mégha csak interneten is, de nem adom fel. Sok sikersztorit olvastam már, hogy rengeteg ember, aki esetleg még gátlásos, zárkózott is, a virtuális térben lelte meg a társát, szóval reménykedem, hogy nekem is összejöhet. :) 19/L
2020. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Gautama Sziddhártha is egyedul volt amikor kitalalta a buddhizmust :) ... ne aggodj, van meg remeny
2020. máj. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha azt írjuk, hogy nincs, akkor véget vetsz neki?!


Te életed. Döntsd el te, hogy van e értelme így vagy sem és viseld a következményeit.

2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok de 30 felett. Amolyan doomer vagyok. Nehezen fogom fel, milyen lehet párkapcsolatban élni vagy szexelni, olyan régen volt. Nem értem, hogyan ismerkednek emberek. Nem értem, honnan van a kutya-és macskamániája sok embernek. Vagy miért hajszolják a karriert és tanulást a kiegyensúlyozott emberi kapcsolatok helyett. És azt se, miért nem akarnak segíteni a mélységes depresszióba szorult embereken, miért csak a kész szép dolgokat akarják megkapni.
2020. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2 elcseszett hazassag utan mar milyen jo egyedul lenni!!! Nem cserelnem semmire.
2020. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Neked önértékelési problémáid vannak, ez pedig kihat rád és megjelenésed,kisugárzásodra.


+ a negatív mentalitás, hangulat is csak ront ezeken.


Vágj bele önfejlődésbe.


Attól, hogy valaki introvertált, az nem azt jelenti, hogy a kutya se néz, szól hozzá.


S ezt full intro.személyként mondom.


Ne a szomorú dolgokon járjon az agyad, hanem keresd a szép és jó dolgokat, magadban is!


Amióta az én megjelenésem is megváltozott, azóta vonzom mindenki tekintetét, sokan udvarolnak, sokan irigykednek.


Pedig 2dolog változott csak :

Tisztáztam magamat önmagam felé.

Alkotok megnyugodott lélekkel békésen.


Olyan emberek is felkerestek több év után, akik rám se néztek nőként.

Most pedig hirtelen elfogadna mindegyik, kosarazom ki sorba kb azokat, akik anno engem.


Szoktunk is mosolyogni ezeken eseteken.


Vedd úgy:

Azért vagy egyedül, mert ideje magadra fókuszálni, magadat építeni.


Amolyan "esély".


Pl nézd meg "a titok" című filmet (2 részes)


Sok ostoba azért nézi, mert a "siker", "pénz" -ről szól.


Csak az igaz lényegét nem értik... Amire alapszik: Önmagunk, pozitivitás, ihlet, tudás, gondolataink, tetteink.


Nézd meg, s önmagadat is.

Aztán hajrá!

2020. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Van. Nekem sincs egyik sem, mégis találtam valami célt amit egyedül kell elérjek. Ettől izgalmas lett az életem és sok kaland vár még rám.


Pro tip: Ha nem találsz megfelelő társat magad mellé akkor válj te azzá akit szeretnél magad mellett látni.

2020. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van értelme ,1 barátom sincsen,
2020. máj. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt párom, akiről azt hittem, hogy ő az igazi.Nagyon csúnya módon hagyott el. Van barátom,aki most lett szerelmes és magasról tesz a fejemre.

Nagyon el voltam keseredve,de most már meglátom a sok szépet, amit az élet ad.

A sok színes virágot, a virágzó fák bódító illatát,séta közben a pillangókat, a madarak csodálatos koncertjét, a futkározó kutyákat a parkokban, a nevetgélő,játszadozó kisgyerekek kacagását,mind látom és hallom. És ez feledteti azokat, akik autópályának nézték a szívem, és átrobogtak rajta, könnyeket,bánatot és reménytelenséget hagyva maguk után.

Hidd el, szép az élet,a világ,de nagy részben nem az emberek , vagy az emberi kapcsolatok teszik azzá.


Fel a fejjel !

2020. máj. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!