Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi értelme az életnek párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme az életnek párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés
És most ne mondja nekem senki a rossz kapcsolatok mennyivel rosszabbak. Az összes ilyen "rossz" kapcsolat vagy mindkét ember hibáján múlt, vagy fogalmuk sem volt a két félnek arról, hogy mit akarnak.

2021. máj. 11. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Fél éve lett vége egy rossz kapcsolatomnak. Egy ideig így gondolkodtam, mint te. De mára már egyedül is faxán vagyok. :D és most tök izginek tartom az ismerkedést, nem görcsösen megyek neki, hogy úristen mi lesz velem, ha nem jön össze. Néha kell ilyen is. Fel a fejjel.
2021. máj. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nézd meg kérlek a statisztikákat a válás, a szingliség mentén, és talán rájössz.
2021. máj. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Én meg azt nem értem miért gondolják sokan, hogy az életnek csak kapcsolatban van értelme. Vicc nélkül, nem kötözködés.

Utazás, hivatás, tanulás, célok, barátok, család, annyi minden van még. Persze jó dolog egy jó kapcsolat de szerintem szomorú vagy rossz ha valakinek csak ebből áll az élete. És az embernek, úgy gondolom, először önmagában kell megtalálni a boldogságot.

2021. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Néha kell ilyen is


de mivan ha csak ilyen van?erre is gondolj,tőkí

2021. máj. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Bármi lehet az élete értelme. De nem is feltétlen kell "értelmet" keresni. Igazából semminek nincs. Csak csináld amit jónak látsz aztán lesz belőle valami.
2021. máj. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

#4

Gondolok és úgy gondolom, akinek még sosem volt párja, viszonyítási alapja nincs. És ezért sokkal kisebb elvárásokkal mehet neki idősebben, "tini lélekkel" egy kapcsolatnak. Tetszik és jól elvagyunk alapon. Én így jöttem össze anno az exemmel. Manapság ez már nem menne, és szerintem ehhez köze van a tapasztalatnak is. Mostmár tudom, mit várok egy kapcsolattól és ha ismerkedési fázisban arra utaló jelek vannak, hogy nem működne, akkor annyi.

Így úgy gondolom, hogyha valakinek állandóan ez az állapot áll fenn, akkor ott elsőkörben magában kellene rendbetennie a dolgokat. Mert kapcsolatot kialakitani relatíve könnyű, ha nem feltétlenül a minőségre mész. A kérdező meg már egy szar kapcsolatra is irigykedik, ugyebár.

Ahelyett, hogy nekiállna szingliként élvezni az életet, aztán talán még vonzóbb is lenne mások szemében, mint így, megkeseredve.

2021. máj. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok értelme van. Én szeretek szingli lenni, nem kell senkihez igazodnom. Szabadidőmben nyelveket tanulok, zongorázok, tanulgatok gitározni, rajzolgatni is szeretek. Nem szeretném ha most ezt valali felbolygatná. Teljesen jól elvagyok egyedül.
2021. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
60%
Semmi értelme nincs
2021. máj. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%

"Mert kapcsolatot kialakitani relatíve könnyű...."


Hát rohadtul nem. Meg tudod akinek nem volt még az nyilván nem fogja tudni milyen egy kapcsolat.

Mondják pl. hogy a pénz nem boldogít, a gazdagoknak is lehet ugyanolyan szar az életük. Ami jogos is, de azért egyszer kipróbálnám, hogy milyen gazdagnak lenni.

Na sokan így vannak a párkapcsolattal is. Egyszer azért kipróbálnák, de vannak elég sokan akik idáig sem jutnak el. (Az okok most mellékesek.)

2021. máj. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Azért gazdagnak lenni kicsit nehezebb, mint találni egy párt. Ha igazán akarsz, felmész egy társkeresőre és ha nincsenek nagy igényeid, pár héten belül el tudsz indítani valamit valakivel, nemtől függetlenül.

Az már más, hogy kinek-milyen elvárásai vannak. Aki nem adja egy bizonyos szintnél lejjebb, meg van már némi tapasztalata, annak nem fog az első szembejövő ember megfelelni nagy valószínűséggel, vagy nagyon nagy mázli kell hozzá. De a lényeg az, hogy ha mindenáron kapcsolatot akarsz és még a minősége is mindegy, akkor manapság ez azért nem annyira lehetetlen.

Persze siránkozni könnyebb, mint ismerkedni.

2021. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!