Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek melyik a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a legjobb társkereső ahol valóban tudnék barátnőt találni magamnak?

Figyelt kérdés
És nem kamu nem fizetős. A tindert már próbáltam többször is. Mondjuk ahol nektek össze jött.

2021. máj. 9. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Nincs ilyen. Leginkább nem a társkeresőkkel van a baj, hanem a nőkkel. Jelentős részük nem akar társat.
2021. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
63%
Élet.
2021. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden ember akar társat. Életünk az meg jelenleg nincsen. Bár egyébként sem voltam nagy társasági ember.
2021. máj. 9. 10:23
 4/7 anonim ***** válasza:
33%

"Életünk az meg jelenleg nincsen."


Miért ne lehetne már? Múlt héten voltam beoltatni magam a kínaival, meg is jött már a védettségi igazolványom. Tegnap voltam bent a városban este és már tele volt fiatalokkal.


27/F

2021. máj. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
szerintem nem a társkeresőn múlik, hanem rajtad
2021. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
A netes társkeresők már nyomokban sem hasonlítanak azokhoz, amik pl. 15 éve voltak. Nem volt ennyi romlott, unalmas egoista ember. Akkor még érdeklődtek, kommunikáltak egymással az emberek. Férfi létemre 15-20 nővel leveleztem egyszerre, sokukkal azóta is barátként tartom a kapcsolatot. Ma meg mi van? Senkit sem érdekel a másik, senkinek nincs ideje senkire. Minden azonnal kell, de csak akkor ha tökéletes. A kínálat nyújtotta délibáb elcseszett mindent, főleg úgy, hogy mindenki azt hiszi, 1 perc alatt találhat sokkal jobbat, szebbet. Tipikisan fen áll a kisgyerek esete, aki karácsonyra 15 játékot kapot, majd másnapra ordít hogy egyik sem jó neki. Ha kapott volna kettőt, akkor egy hónapig fel sem állt volna mellőlük. Tiszta pszichológia az egész. Az meg már megint egy másik aspektus, hogy az ég világon minden a szexről szól, amikor pont a nők képviselik azt, hogy az első randik egyikén már szexelni akarnak, mert hát ha nem jó a pasi, ők egy percet sem pazarolnak tovább! Majd mindig a férfiak a rosszak, mert hát ők csak a szexre hajtanak. Hát mert ehhez vannak hozzászoktatva...
2021. máj. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Nincs olyan társkereső ahol ronda férfiként lehetne partnert találni kérdező.
2021. máj. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!