Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi bunkó, igényte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi bunkó, igénytelen ember a mobilos társkereső appokon?

Figyelt kérdés

Férfiként regisztrálva, csak leharcolt, unott életű nők jöttek szembe, akik néha eltűnnek egy-egy napra aztán amikor aki tényleg bejön nekik nem ír vissza, akkor rám térnek(kortól függetlenül). És egyébként nem vagyok incel, nem gyűlölöm a nőket, szűz sem vagyok stb...


Férfiakból is gondolom ugyanez a helyzet, csak dugást akaró, bunkó lekezelő, minden nővel flörtőlő, eltűnögetős stb...


Honnan jön ennyi frusztrált, megkeseredett ember a társkeresőre? Minek akar az ilyen ember egyáltalán társat találni? Majd attól elmúlik az frusztráltsága és majd boldogabb lesz? Előbb a saját mentális állapotukat kellene rendbe rakni.


Itt gyakorin is néha írnak rám, mert azt hiszik nő vagyok, borzasztó stílusban.


Szerintem az a lány akit én keresek ugyanúgy gondolkodik mint én és nem regisztrál ilyenekre, mert gyüjtőhely. Akkor még is hol ismerjem meg az igazit?


Állandóan az van, hogy 3 havonta regisztrálok hát ha változott a helyzet és nem, teljesen ugyanaz megy. általában 2-3 napig bírom ezeket az appokon, mert siralmas a helyzet.


2021. máj. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
én is bojkottálom a társkeresőket pl. és egyáltalán nem azért mert nem ír senki, hanem mert nem ez a szintem. megértem
2021. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem évről évre rosszabb, mert újraregisztráláskor rengeteg korábbi "ismerőssel" is találkozom, matchelek.

Komolyan ez egy ilyen fura "közösség" még Pesten is, amiből nehéz szabadulni. A használók pedig egyre jobban unják, egyre jobban sérülnek.


A legjobbak, amikor a nő közli, ő utálja az embereket és hasonló okosságok.

2021. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm

En ugy csinalom h mikor kedvem van felmegyek 1 hetre

Ha akad valaki beszelgetek vele (ha ugy alakul lesz tobb) ha nem akkor elunom es honapokig ra sem nezek.


Igen van h hetvegere en is wltunok. Vagy is eppen csak irkalok. De jelenleg felijitas alatt all a haz szal van jobb dolgom mint flortolgetni 😂

2021. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
Honnan tudod, hogy azért nem írnak, mert más van képben? Én pl azért nem írok egy két napig, mert siralmas vagy ellenszenves a pasi, de mondjuk szimpatikus a képen, szóval adok neki egy új esélyt, hátha két három nap múlva nekem valóbb társaság lesz.. (persze nem) Vagy van, hogy több dolgom van, és nem tett annyira jó benyomást elsőre, hogy helyet szorítsak neki a több programom mellett..
2021. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4, Őmm.. ha ellenszenves a pasi akkor te is inkább mással beszélgetsz szívesen, mint sem megmondanád neki nem? Ha elsőre nem tetszik valaki miért jönne be másodjára?
2021. máj. 7. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
34%

Pl mert mindenkinek lehet rossz napja vagy tortenhet valami ami miatt olyan amilyen.

Az a par nap lehet eleg h lenyugodjon vagy megoldja a problemat.


Masik h mi van akkor ha massal is beszelget? Joga van valasztani. Ahogy neked is!

Mindenki (majdnem) egyszerre tobb emberrel beszelget.

2021. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam, ha valaki érdekel, megtetszik a képe, leírása, akkor várok, hátha megkedvelem, két esélyt kap. Mindenkinek lehet rossz napja, meg én is azt gondolom, hogy a számomra megfelelő férfi érdeklődni fog irántam és ha rossz napja is van épp, vagy nem ér rá, legközelebb behozza a dolgot:)
2021. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert online kb isemrettség nélkül sokkal könnyebb bunkónak lenni, mint személyesen. Ez ilyen. Személyesen már nem futnál bele ennyi bunkóba
2021. máj. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!