Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn miért a rondák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn miért a rondák (igénytelenek, ízlésficamosok) keresnek komoly kapcsolatot szinte mindig?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Mert aki kicsit is szep annak nincs szuksege tarskeresore. A bolondok es a rondak vannak fent.
2017. szept. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert Ők tudják értékelni a komoly kapcsolatot, mivel nincs lehetőségük 2 hetente váltogatni. Ami szerintem nem hátrány, és valószínűbb, hogy hamarabb és szépen kitudnak kupálódni, annyira, hogy később lehagyják a gyönyörű, ízléses, roppant igényes réteget. A veled született adottság nem egyenes arányos az igényességgel. Az sem mindegy, hogy milyen téren igényes valaki. Elég sokan adnak a külcsínyre, de egyébként meg retardáltak.
2017. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem "született" rondákra gondolok, szerintem olyan nemigen van, vagyis sokkal ritkább, mint ahogy egyesek gondolják. Inkább azokra, akik tökjó pasik lehetnének, ha valamit kezdenének magukkal a puszta létezésen kívül. Elismerem, belső terén is létezik igénytelenség, de odáig nem jutok el, hogy ezt felmérjem, ha a külső határozottan nem vonz.
2017. szept. 23. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért mert - bármilyen hihetetlen számodra - azok is emberek és azoknak is vannak társas kapcsolatra igényeik.

Ha te a külső alapján ítélsz meg embereket és választasz társat, az a te szuverén jogod.

Egy társkeresőn bármilyen fényképet felrakhatsz, bármit írhatsz magadról abból semmilyen következtetést nem lehet levonni.

Egy személyes találkozó és elbeszélgetés után már talán lehet következtetni dolgokra.

2017. szept. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem teljesen így van, de sok ilyen van azért tényleg. Én pl fennvagyok a randivonalon, és kíváncsi voltam a konkurenciára ezért regiztem egy női fiókot is kép nélkül, hogy ne írjon rá senki. Nem kérkedni akarok, de olyan 30 km-es körzetemben (férfiszemmel legalábbis) volt olyan 3-4 normálisabb külsejű srác rajtam kívül (ha egyáltalán én annak számítok). De azért a női oldalról is lehet mondani, hogy sokan vannak igénytelenek bőven. Csak az a szép, hogy az igényesebb caajok a 10 évvel idősebbek leveleire válaszolnak, az igénytelenek, meg a velük egykorú igényesebb férfiakat akarják :S Nekem eddig egy csaj írt vissza, az is visszamondta a randit. Szóval (továbbra is, feltéve ha én nem számítok annak) még az igényesebb férfiak se elég jók.
2017. szept. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!