Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk/férfiak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak tényleg nem vevők az ilyen lányokra?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor hallom és tapasztalom is sajnos a saját életemben, hogy a "mai fiúk/férfiak" nem törődnek a különlegesebb, bonyolultabb, mélyebb személyiségű lányokkal, akiket esetleg nehezebb megszerezni vagy többet "várnak" úgymond egy felszínes kapcsolatnál. Tényleg esélytelen, hogy ilyen lányként párt találjak, mert nem "pazarolnak rám időt" (Nem a külsőm jelent akadályt, sokan megnéznek, megbámulnak, de komolyabb szándékokkal rendelkező fiúk nem akadnak sajnos.)

18/l



2017. szept. 8. 16:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Hat en ugy latom, nem igazan vevok rajuk. Manapsag, ha egy honap meg 3 randi utan meg nem szopsz meg megy az anal, akkor minden lassu, nincs szex, jaj, de szar, es "nem egymast keressuk".
2017. szept. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Te úgy mész az első randira, hogy mikor lesz az esküvő? Mi az, hogy "nehezebb megszerezni"? Bővebben is kifejthetnéd.
2017. szept. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A különleges személyiség számomra előny, sőt inkább elvárás, és az se baj, ha nem akar egyből ágyba bújni, ám ha túl sokat húzza az időt, azt nem szeretem, mert egyszer már pórul jártam úgy, hogy sokat vártam egy lányra, aztán a végén (amikorra már beleszerettem) kitalálta, hogy nem is akar semmit.


18/f

2017. szept. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Azért tisztázzuk, hogy mit jelent a "különleges, bonyolult, mély személyiség". Ha ez azt takarja, hogy az illető egy hisztis és szeszélyes ember, aki valami mély akárminek hiszi magát, akkor értelemszerűen nem sok ember lesz vevő a dolgokra. Ha viszont az illető tényleg különleges és mély személyiség, akkor rengeteg jelentkező akad.

A gáz az, hogy szinte minden lány azt hiszi, hogy az első kategóriába tartozik, miközben a többség a másodikba.

Az meg, hogy egy komoly szándékú pasiba sem botlasz... Miért, akarsz egyáltalán komoly szándékú srácba botlani vagy a külső az elsődleges szempont?

2017. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány, NÉHÁNY, aki vevő az ilyen lányokra - én is ilyen vagyok, és van párom, viszont 3 év volt, mire összejöttünk.... De legalább van esély :D
2017. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jogos, igazából úgy értettem, a különleges személyiségűt/mélyet, hogy nagyon sok olyan dolog érdekel, ami a legtöbb mostani fiatalt nem igazán. Rengeteget írok, festek, olvasok, nagyon érdekel a mitológia, a csillagászat és imádom jókat beszélgetni, vitázni érdekes témákról. Persze ezt egyáltalán nem úgy kell érteni, hogy nulla huszonnégyben ilyen vagyok, ugyanúgy jó, ha néha csak úgy elvan az ember, vevő vagyok a hülyülésre... Csak úgy érzem, hogy a fiúk többsége nem kíváncsi az olyan lányokra, akik nem akarnak azonnal kitárulkozni, vagy akikkel nem csak felszínes dolgokról lehet elbeszélgetni.
2017. szept. 8. 16:43
 7/17 A kérdező kommentje:
hopp, elírás:) *imádok
2017. szept. 8. 16:45
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
#6: Széles érdeklődésű köröd van és szereted a kultúrát. Ne partiarcot keress és találni fogsz megfelelő srácot. Pont egy hasonló lányt fűzök, de elég nehéz menet. Megértem, ha valaki nem ezt választja.
2017. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Dehogynem, csak ők nem feltétlenül fognak megtalálni, mert vagy eleve nem annyira extrovertáltak, vagy inkább hasonló dolgokkal foglalkoznak ahelyett, hogy a kastélyod előtt állnának sorba. Szóval kénytelen leszel kimenni és magad megkeresni őket.
2017. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálam nem lehetsz bonyolultabb. :D
2017. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!