Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk/férfiak tényleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk/férfiak tényleg nem vevők az ilyen lányokra?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor hallom és tapasztalom is sajnos a saját életemben, hogy a "mai fiúk/férfiak" nem törődnek a különlegesebb, bonyolultabb, mélyebb személyiségű lányokkal, akiket esetleg nehezebb megszerezni vagy többet "várnak" úgymond egy felszínes kapcsolatnál. Tényleg esélytelen, hogy ilyen lányként párt találjak, mert nem "pazarolnak rám időt" (Nem a külsőm jelent akadályt, sokan megnéznek, megbámulnak, de komolyabb szándékokkal rendelkező fiúk nem akadnak sajnos.)

18/l



2017. szept. 8. 16:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A gyakorikérdéseken tényleg minden kérdés valótlan állításokon alapszik, amiben szerepel a "tényleg" szó, jobb esetben két L nélkül?

A kereslet megtalálja a kínálatot, vagy mi. Ha te ezt tudod nyújtani, akkor ilyen férfiakat is kéne találnod, és nem kéne azokkal foglalkozni, akik teljesen másmilyenek.

Én is művész vagyok, de már nem a te korosztályod. 23 leszek pár na múlva.

2017. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha online ismerkedsz és nem tudod eldönteni egy kölcsönösen szimpatikus emberről, hogy ugyan azokat a beszélgetéseket lefolytatod vele akár személyesen 2 héten belül, akkor bizony rabolod az idejét. Ha személyesen ismerkedsz és egy hét alatt egy kézfogásig nem juttok (párkeresési célzatú ismerkedésről beszélünk), akkor szintén rabolod az idejét. Vannak akik pár órán belül az ágyban kötnek ki, ehhez képest amit példának felhoztam, túl sok. Ez nem azt jelenti, hogy 1. nap pörögj rá egy balmenetes csavarra, csupán azt, hogy gondold át, hogy az aktuális "piaci viszonyok" közt a te ajánlatod mennyire hat komolytalannak még egy komoly érdeklődő számára is. Nem tudom, konkrétan mivel, miért és mennyit vársz, mivel nem ismerlek, de talán írhatnál ez ügyben pár támpontot példát, hogy pontosabb válaszokat is kapj.

31/f

2017. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én "vevő" lennék de van valami abban amit írsz. Ha olyan dolgok érdekelnek amik általában nem mozgatják meg a férfiakat (csillagászat,mitológia) akkor kevésbé lehet közös pontot találni. Meg egy kicsit elvontabbnak tűnsz másféle vagy, egy felszínes nő akivel egyezik az érdeklődése egy férfinak könnyebben elbeszélget. Amúgy nekem tökre tetszett amit írtál (a csillagászatot én is szeretem) és biztos mások is lennének így vele. Tehát vannak akik vevők lennének. 20F
2017. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Normalis tarsat keress. Sokak vevok ra, csak ne a pumped gabo es hasonlo szanalmak kozt keress.
2017. szept. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nalam mar az jo pont, hogy hasznalod az agyad. :D

Olyan sok buta pitsa van, akiknek az a tudas, h bloggerek fszsagait ismetlik, raadasul altalaban teljesen idiota temakrol.

Ha meg ajanlok nekik egy konyvet, akkor meg jon a hiszti.

2017. szept. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy a legtöbb bizonytalan, alacsony önbecsülésű, bizalmatlan, "nem tudom, mit akarok, de azonnal", "főiskolára járok, tehát nagyon okos vagyok" típusú ember is "különleges, mélyebb és bonyolultabb" személyiségnek gondolja és nevezi magát.
2017. szept. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
49%

Én vevő vagyok, csak sajnos kevés esetben jön össze minden...

Ergó ha szépen néz ki akkor nem hiszem hogy politikáról, vagy általános nagyobb horderejű vagy nagyobb tervekről akar beszélni, esetleg ötletekről.

Ha pedig nem tetszik de ilyen akkor meg ott azért nem vevő rá az ember:)

2017. szept. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!