Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire tragédia egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire tragédia egy internetes társkereső?

Figyelt kérdés

Hosszú idő után, meg covid miatt is mondom kipróbálom az internetes társkeresést.

Így egy nagyobb oldalra felregisztráltam és fizettem is érte.

Egy teljesen normális értelmes levelet írtam a nőknek, adatlapot figyelembe vettem.

Az egy dolog hogy alig válaszoltak, aki válaszolt az írta hogy nem egymást keressük de köszi a levelet.

Aztán volt aki egy két levél után eltűnt, akivel lehetett írni valamit arról kiderült hogy már nagyon nem úgy néz ki mint a képeken (10 évvel öregebb és 30 kgval nehezebb) vagy ilyen közönyös semmit mondóan válaszolt.. hát egy hónap után töröltem magam és kidobtam x összeget...


2021. máj. 7. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%
katasztrófa az összes. Már szexpartner keresésre sem alkalmas egyik se. Mármint igényesebb emberek részére. Ezt nőként mondom...
2021. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

"Már szexpartner keresésre sem alkalmas egyik se.":


Nem a társkereső nem alkalmas, hanem a modern nő.

2021. máj. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Ennek tesztelésére odáig mentem, hogy csináltam homoszexuális profilt a képemmel, de álnéven. Úgy normális bánásmódot kaptam.
2021. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
Férfiként katasztrófa, ha nem nézel ki elég jól. Nőként katasztrófa, ha egekben vannak az illető igényei.
2021. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Hát nekem van kolléganőm aki ott ismerkedett meg, de az elittő olyan g....ci ronda, hogy ha beesik az tengerbe a cápák átszoktak a lucernára.

Még rágondolni is szörnyű annyira ocsmány az ember.


Szóval oda alapvetően azok járnak fel akik a való életben kb sehogy se boldogulnak. Tehát periféria réteg. Na most ezen emberek nagy része.

Alul iskolázott, aranyásó, anya pici fia / lánya, életében nem dolgozott...emberek.

Hát akinek erre van idegrendszere annak sok sikert.


32 F

2021. máj. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Üdv a társkeresők pöcegödrében, Férfiként, ha átlagos vagy, vagy csak egy kicsit jóképű (mondjuk reálisan nézve 10/7-es vagy 8-as) akkor felesleges felmenni, felesleges fizetni. Nőként, ha már megütsz egy kis szintet, egónövelésre kiválóan alkalmas, vagy ha szexet akarsz, akkor is. De másnak nekik sem jó ez. 100/98 ember nem talál ott párt, aki meg igen, nos ők nagyon kevesen vannak, abból is az egyik kapcsolat hamar tönkremegy.
2021. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező: He?


6#: +1

2021. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is próbáltam tavaly január óta, akkor a Tinderrel kezdtem, egy nap alatt lett is 10+ kedvelés (Dunántúli városban, nem Pesten), gondoltam csak lesz köztük értékelhető, ezért befizettem az 5000ftot. NEM megbántani akarom a túlsúlyos csajokat, de nekem más jellegű csajok az eseteim, de 2 kivételével mind az volt, és még csak nem is az enyhébb kategóriából, a másikak meg nem vissza se írtak, gondolom jobbra húztak mindenkit hogy ne kelljen érte fizetni. Talán 10/1 ha visszaír, utána meg eltűnik. Badoon még rosszabb a felhozatal, ott szinte csak leélt nőket dob fel.

Ha nem valami 10+ milliós kocsiban pózolsz vagy egy Tahitin nyaralós képet teszel fel esélyed sincs, főlrg ha nem valami nagyvárosban élsz.


Egy példa mennyivel könnyebb csajként. Először kamuprofilt csináltam csajként hogy megnézzem milyen képeket érdemes felraknom. Profilképet fel se raktam. 1 nap alatt annyi kedvelés jött, hogy már csak ezt írta a rendszer hogy 99+. Szerintem jobb ha nem használsz ilyen alkalmazásokat, nagyon el tudja venni az ember kedvét.

2021. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%

Helló!


Én a férjemmel társkeresőn ismerkedtem meg 10 éve.200 km választott el egymástól,azóta is együtt vagyunk.


Sok minden igaz, amit leírtatok,és igen, szerintem a normális embereknek van igényszintjük.


Például számomra:

-nem szeret(t)em a vékony pasikat

-tudjon helyesen írni

-legyen humora

-legyen talpraesett

-be tudjon verni egy szöget a falba

-ne legyen 10 M adóssága (én más után nem fizetek)

-számomra kellemes legyen a hangja, ne legyen béna

-jó , ha van jogsija

-normális legyen


Félre ne értsetek,nem feltétlenül számít a (sok) pénz.

Egyszer bepróbálkoztam egy sráccal.

Szegény legény volt, albiban.

Oké,adjunk egymásnak egy esélyt.


Hát..elég érdekes volt.

Kirándulni BKV-val a kőbányai piacra jártunk :-D


Arra nem volt pénze, hogy lejöjjön hozzám.

Valamikor vett föl hitelt az anyjáéknak, azt fizetgette,enni sokszor azt ettünk,amit én vittem.

Nem volt jogsija se.


A 30. szülinapomra kaptam egy lufit.Igen, lufit.Óóóó yeah.



Nem is volt hosszú a kapcsolat.:-D


Úgyhogy utána megfogadtam,hogyha nem akarok olyan kapcsolatban lenni, ahol túl sok a kompromisszum, akkor lesz bizonyos igényszintem.(lsd. feljebb)

2021. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

A tárkeresők, a mai formában, egyetlen dologra jók: középszerű nők nagyon jó pasikkal dugathassák magukat.


És ez nem a társkeresők hibája, lehetne őket valóban társkeresésre használni, de ahhoz a nőknek meg kellene változniuk.

2021. máj. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!