Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés ugyanaz,mint amikor az ember elmegy a boltba és vagy kap kenyeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha sok a vásárló,lehet hogy estig elfogy a kenyér a boltban.Meglátok egy nőt a társkeresőn,ha szerencsém van frissen regisztrált és elsőként írok rá,akkor van esély rá hogy visszaír.Ha már rég regisztrált,akkor nem biztos hogy vissza fog írni,mert a száz jelentkezőből kiválasztott egyet akivel beszélget és arra koncentrál,a többiek levele meg nem érdekes számára.Ezt nem bírom a társkeresőkben,hogy úgy működik hogy aki kapja marja.Ha reggel korán kelsz,még kapsz friss péksüteményt,ha este mész már csak néhány száraz kifli marad vagy az sem.A társkereső oldal nem más,mint egy piac,ahol megpróbáljuk eladni azt amink van.És általában a férfiak az eladók,a nők meg a vevők.Ők válogatnak a férfiakból,úgy ahogy mi a piacon kiválogatjuk a jó minőségű krumplit.

2021. márc. 16. 18:51
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Én is fent vagyok társkeresőn,egyelőre nincs érdeklődő az árúmra.Úgy látszik az én árúm nem elég figyelemfelkeltő,nem elég szép.Inkább másik kereskedőhöz mennek a nők.
2021. márc. 16. 18:55
 2/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ugyanis ha van kenyér a boltba, azt leveheted a polcról kifizeted és hazaviheted. A kenyér nem fogja azt mondani neked, hogy nem vagy az esete, nincs meg a kémia, nem viheted haza.
2021. márc. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Ez olyan mint egy nagy buli. Az ember elmegy, és a végére vagy kap 3,14nát, vagy nem.
2021. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
92%

"Ezt nem bírom a társkeresőkben,hogy úgy működik hogy aki kapja marja."


Tévhitben élsz. Miért működne így? Miért reagálna minden nő egyformán?


Lehet, hogy a profiloldalad nem elég vonzó, lehet, hogy nem a te stílusodnak megfelelő nőknél próbálkozol. Ezer oka lehet.


De az ottani normálisabb nők is hozzájuk illő partnert keresnek, nem olyanokat, akik villámgyorsan levadásszák őket. :)

2021. márc. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Én is úgy járok mint több üzlet a járvány idején.Bezárhatom a boltot,lehúzhatom a rolót.
2021. márc. 16. 19:01
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A kenyér érez? max. csak te, hogy kemény-száraz, vagy épp az illatát.
2021. márc. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez az "élő" ismerkedés is.

Odamész leszólítani egy nőt, de nem tudod hogy van-e párja, vagy épp van-e neki valami alakulóban. Ha igen, akkor nyilván azt fogja mondani hogy bocsi, de nem ismerkedik. Ha pedig nincs, akkor lehet hogy nyitott a közeledésedre.

2021. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Olyan mint egy állásinterjú, előbb utóbb bejön, ha nagyon akarod.
2021. márc. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim válasza:
64%

A társkereső úgy működik, hogy vagy vonzó vagy, vagy nem.

Ha az vagy, akkor van esélyed, ha nem akkor nincs.


Én ezért hagytam az egészet a fenébe. A vicces az, hogy a való életben még össze-össze szedek átlagosnak mondható, vagy számomra vonzó nőket.


Viszont társkeresőkön még az átlagos, vagy csúnyácska de mégis aranyos lányok is magasra teszik a lécet. És csak olyanok írnak, akik aztán végképp a legalja, akikre ránézek és egyik szemem sír a másikat kikapartam kínomban.

2021. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogyha én rossz eladó vagyok,még mindig ott a lehetőség hogy mással foglalkozzak,másból is meg lehet élni nem csak a piacozásból.De a társkeresésnél nincs más opció.Ha jó vagyok akkor jó,ha nem akkor így jártam.
2021. márc. 16. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!