Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az internetes társkeresés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az internetes társkeresés ugyanaz,mint amikor az ember elmegy a boltba és vagy kap kenyeret vagy nem?

Figyelt kérdés
Ha sok a vásárló,lehet hogy estig elfogy a kenyér a boltban.Meglátok egy nőt a társkeresőn,ha szerencsém van frissen regisztrált és elsőként írok rá,akkor van esély rá hogy visszaír.Ha már rég regisztrált,akkor nem biztos hogy vissza fog írni,mert a száz jelentkezőből kiválasztott egyet akivel beszélget és arra koncentrál,a többiek levele meg nem érdekes számára.Ezt nem bírom a társkeresőkben,hogy úgy működik hogy aki kapja marja.Ha reggel korán kelsz,még kapsz friss péksüteményt,ha este mész már csak néhány száraz kifli marad vagy az sem.A társkereső oldal nem más,mint egy piac,ahol megpróbáljuk eladni azt amink van.És általában a férfiak az eladók,a nők meg a vevők.Ők válogatnak a férfiakból,úgy ahogy mi a piacon kiválogatjuk a jó minőségű krumplit.

2021. márc. 16. 18:51
1 2 3
 21/28 anonim válasza:
75%

"9, de ha te is a "legalja" típus vagy és nem jön össze semmi, akkor miért nem elégszel meg a saját szinteddel? Akkor miért nem jó a "legalja" nő?"


Nézzük fordítva, miért kellene jó legyen?

Miért mennék bele egy számomra nem vonzó személlyel bármilyen kapcsolatba?


"Ha meg húzod a szád akkor éhen maradsz, de az nem a spenót hibája lesz."


Nézzük továbbra is fordítva... megeszed a spenótot, és boldogabb leszel tőle?

Nem leszel, pont ugyanúgy nem fogod szeretni és pont ugyanúgy a kedvenc kajádra fogsz vágyni.


"Mint a mondás amot sokszor látni itt: ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem a víz a hülye."


Ezt meg szimplán nem értem hogy jön ide. Hiszen az általam felvázolt történetben nincs olyan, hogy "hülye". Csak tények vannak.


Nem vagyok vonzó ez tény. És az is tény, hogy ettől még nem válik vonzóvá egy számomra nem vonzó személy.


De lehet velem van a baj, amiért inkább vagyok egyedül, mint egy számomra nem kívánt személy társaságában.

2021. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
32%
20: Pontosan. Nem fog alulválasztani, csak mert nem sikerül a SAJÁT köreiben. Akkor inkább marad egyedül. Kezded már kapizsgálni, még midig ferdíted, de lehet, hogy mégsem vagy annyira buta gyerek. :)
2021. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
22, alulválasztásról eleve szó sem volt, azt te keverted bele. Kisarkítottad, ugyanis én végig a saját súlycsoportról beszéltem 🤷‍♀️
2021. márc. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
75%
23: Csak épp azt próbálod sugallni, hogy akinek sosem volt barátnője, annak a vállalhatatlanul ronda nők lennének a "saját súlycsoportja". Pedig erről szó nincs. Sportos diplomás, "normális" férfiként hagy ne kelljen már elhinnem, hogy a 140 kilós fogatlan vénasszonyokat kellene választanom, ha nem akkor túl magas elvárásaim vannak. :D
2021. márc. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ne rajtam vezesd le az incelfrusztrációidat, köszi.

Akinek felnőtt ember létére még soha nem volt senkije, azzal valami kva nagy baj van. És nem feltétlenül a külsejével, sőt..

2021. márc. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25: Senki nem vezet le semmit sehol. Minőségibb trollnak tetszik lenni?
2021. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Talán több sikerrel járnál, ha nem árucikknek néznéd a nőket, akiket le kell vadászni és megkaparintani, hanem embernek.

A nő nem olyan, mint egy kanál vakolat, amit odacsapsz a falra, ahol aztán jól mutat, hanem olyan, mint a munkatársad, akivel felélpíted a házat.

Mégis miért akarna egy nő egy olyan pasival lenni, aki annyira tekint rá egyénként, mint egy kenyérre a boltban?

2021. márc. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#17

Milyen jó lenne ebben hinni, de sajna ez nem igaz. Én biztos egyedül leszek örökké.


21F, ronda, unalmas, foreveralone

2021. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!