Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők , szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők , szerintetek hogy nézek ki? 31F

Figyelt kérdés

El tudnátok képzelni azt , hogy valakivel aki olyan mint én együtt legyetek ? (mármost ez nem feltétlen felhívás ismerkedésre :D elsősorban véleményre vagyok kíváncsi , de hát ha érdeklődik valaki ... :D )


Nyilván képet küldök annak akit érdekel, de ne csak képet kérjen akkor valaki hanem mondjon is valamit ha lehet :D


2021. máj. 7. 13:13
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, válaszolok.
2021. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
22%

Nem bántásból, de ez a rajzfilmfigura jutott rólad eszembe: [link]


Ha már régóta nézelődsz az oldalon, akkor láthatod, hogy ennél jobb pasik sem jönnek be a lányoknak és küzdenek azzal, hogy akár csak évente összejöjjön nekik valami nem tartós.


Máskülönben maradnak a fizetős lányok. Javaslom a meggazdagodást kitűzni célul és ha annyi idős leszel, mint Lölő, neked is lehet szép párod.


Engedd el a szerelem és az őszinte érzelmek illúzióját. Benned úgyis vagy a pénzt, vagy a balekszagot látják meg a nők. Nagyon kérlek, a férfitársadalom nevében, ne lépj rá a második útra. Ha pénzed van, akkor legalább te irányítasz, meghúzhatod a határaidat, képviselheted az érdekeidet egy kapcsolatban.


Ha lemész papucsállatkává abban a pillanatban, hogy hosszú ÉVEK után egyetlen nő is érdeklődést mutat feléd (aki esetleg nem 150 kilós debella vagy többgyerekes anyuka), akkor sem fognak nagyobb szerelmet érezni irántad, csak megjátsszák.

2021. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Javítva a link: [link]
2021. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Nekem sem jössz be, ne haragudj. 10/4-5-öt mondanék, de persze másnak lehetsz az esete. Egy szakáll nagyon sokat dobna rajtad!
2021. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Na most már én is kíváncsi lettem hogy nézel ki. Kuldhetsz képet.
2021. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem tudtam megnezni a képet. Addigra törölték.
2021. máj. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Küldj nekem is
2021. máj. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Still nem kaptam kepet
2021. máj. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
14es irtam privatba
2021. máj. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!