Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen ha még egyetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen ha még egyetemre járok és olyan 22-23 évesnek nézek ki, akkor kb hány éves lányok illenek hozzám kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Érettségi után dolgozni mentem és csak 24 évesen kezdtem az egyetemet, akkorra jöttem rá mi akarok lenni. Dolgoztam már teljes állásban pár évet, van már (fiatalok közti szinten) egész sok pénzem félretéve, albérletben lakom és most első sorban diák vagyok. Külsőre jól nézek ki, de fiatalos vagyok nagyon, pl a személyimet utolsónak 24 évesen kérték el, vagy most is általában 3-5 évvel kevesebbnek hisznek az emberek. Tudom ez bőven nem minden infó rólam, de hány éves korú lányok illenek hozzám tartós kapcsolatra?
2020. okt. 24. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Bármennyi.. a barátnőm 27 éves és 24 éves pasija van, aki fiatalabbnak néz ki a koránál. Én 23 vagyok és 29 éves pasim van, aki kicsit idősebbnek néz ki a koránál.🤷‍♀️
2020. okt. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!