Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire van felkészülve a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire van felkészülve a férfi egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés

Már rég meghalt a felesége, kb 7 éve, de még mindig elérzékenyul néha, ha róla beszél, vagy akár sir is.

Amúgy vidám, nyitott, és nagyon szeretne kapcsolatot . Mennyire van túl a gyászon?

Igaz, elérzékenyulös fajta.



2020. okt. 23. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Ezt csak ő tudja.
2020. okt. 23. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet meghatározni, a nőtől is függ. Nekem 10 êve halt meg a feleségem, én is elérzékenyülök már a neve hallatán is, és ez így is fog maradni êletem végéig. Sírni is szoktam, de csak egyedül. De nem gondolom, h ezek alapján kell leírni valakit. Derűs vagyok, humoros, kedves, ugyanakkor határozott, és férfias. Akárkivel nem akarok kapcsolatot, de ha találkozom a megfelelő nővel, vele igen. A gyászom csak az enyém, senkinek nem kell " meggyógyítani" belőle. Külön tudom választani a múltat és a jelent/jövőt.
2020. okt. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha el tudsz meg erzekenyulni, nem jelenti azt, hogy meg úgy érzed, hogy lélekben hozzátartozol?
2020. okt. 23. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!