Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon miért ilyen sok a balek 30-40 es férfi?

Figyelt kérdés

Akiket kihasználnak a nők (egy két gyerekkel az alfától) mikor új eltartót keresnek a nyomik között.


Én is ilyen lennék ha elfogadnám ezt a helyzetet , hogy pl ugyanaz a nő aki most számít rám, azt 15 éve azonnal elutasított volna mikor még nem volt gyereke meg szorult anyagi helyzete.


2020. okt. 22. 21:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Gondolkodj el egy kicsit. Azt ne mond, hogy az összes elvált ismerősöd akkora hatalmas alfa, aki otthagyott a válással gyereket is! Ha ez így van, akkor elég sok alfa keres sz_rul, dolgozik sz_r helyen, néz ki sz_rul és siklik ki az élete. Ha az elvált gyerekes nők gyerekei mind alfától vannak, hát elég lúzer bagázs ez az "alfák". :D
2020. okt. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%
cs ALFA b ALFA sz
2020. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%
Marmint amelyik ott hagyja a gyerekét masik nőért
2020. okt. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%
Akik lelépnek az 1-2-3 gyerekes házasságukból 20 éves csitrikkel felfrissülni?
2020. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Mert bolondok
2020. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Külföldön is rengeteg ilyen van.
2020. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
41%

Hogy is mondjam ezt neked... Akarhatsz te nívós, elegáns, minőségi étteremben vacsorázni - ha mondjuk csak 1000 Ft van a zsebedben, akkor hamar elengeded ezt a vágyadat és mész a helyi olcsómenüre.


Nyilván minden férfi vágyik a finom fiatal feszes csajokra. Csak hát nem jut. Úgyhogy marad az öregedő, elvált, leharcolt anyuka. A semminél még mindig jobb.

2020. okt. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

Pont ezért marhaság az, hogy az emberek párt választanak! VÁLASZTANAK??? A választás az én olvasatomban azt jelenti, hogy 5-10 jelentkező közül, némi ismerkedés után kiválasztom azt, aki szexuálisan vonz, mellette az intellektualitása, világnézete, IQ-EQ-SQ-ja, pénzügyi intelligenciája, családi háttere, neveltetése is klappol nálam.


Mit kap az utca embere? Azzal van aki szóba áll vele, vagy legalábbis megpróbálja.

2020. okt. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%

8-as tökéletes hozzászólás!

Párválasztás?! Hagyjuk már...

Inkább "párkényszer". Örülj annak, ami jut.

2020. okt. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
53%

Erről a témáról pont ma beszélgettem a barátaimmal. Vicces, mert ők is pontosan ugyanígy látják! Akik meg azzal jönnek hogy 50 évesen is tombol a szerelem, meg minden nap megy a szex a 25 éves házasságukban, és minden csodás, azoknál meg csak annyi történt, hogy anno szerencsések voltak! Én 40*es házas férfi vagyok, de ha bele gondolok, nagy választási lehetőségem sosem volt. Vagy engem utasítottak el, vagy én utasítottam el nőt. Akivel meg szóba álltam, azzal meg csak megpróbáltuk. Olyan viszont sosem volt, hogy minden szuper lett volna, még ott sem, ahol megvolt a szerelem.


Ha most leírhatnám a számomra tökéletes nőt, akkor sajnos azt látnám, hogy a feleségem még 50%-ban sem fedné le azokat a tulajdonságokat. Egyébként már 20 éve élünk együtt.

2020. okt. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!