Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/nők , szerintetek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők , szerintetek hogy nézek ki? 31F

Figyelt kérdés

El tudnátok képzelni azt , hogy valakivel aki olyan mint én együtt legyetek ? (mármost ez nem feltétlen felhívás ismerkedésre :D elsősorban véleményre vagyok kíváncsi , de hát ha érdeklődik valaki ... :D )


Nyilván képet küldök annak akit érdekel, de ne csak képet kérjen akkor valaki hanem mondjon is valamit ha lehet :D


2021. máj. 7. 13:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
55%
Küldd nyugodtan :) 30/N
2021. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
53%
valami
2021. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
53%
Küldj képet, őszintén megírom, hogy mit gondolok rólad.
2021. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Küldj
2021. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Menj el hajbeültetésre, mert nagyon gázul kopaszodsz 31 évesen. A szemüveg nem áll jól, válassz más fazont, de leginkább menj el lézeres szemműtétre. Rövid szakáll jobban állna, mint ez a kisfiúsan csupasz arc. Mosolyogj, nagyon mogorvának tűnsz a képeken. A bőröd nagyon világos menj gyakrabban napfényre vagy szoláriumba. Hirtelen ennyi negatívumot tudnék mondani.
2021. máj. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Küldheted nekem is.
2021. máj. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Én is őszinte leszek, küldj kérlek képet :)
2021. máj. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
Egyből megkapja hogy hajbeültetés, szerencsétlen. Meg lézeres szemműtét. 🤣
2021. máj. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Abszolút őszinte leszek és irok, jöhet a kep nekem is.
2021. máj. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Oké , szóval hát egyelőre kevesebb választ kaptam mint üzenetet küldtem :D de egyelőre ezek alapján valakinek a párjára hasonlítok, valaki szerint teljesen rendben vagyok, valaki szerint nincs vész (de említette a hajam) és itt írt még valaki azt amit.


Hát hajbeültetésre nem fogok elmenni, előbb vágom le teljesen pár év múlva :D Szememet se fogom megműttetni ez is teljesen biztos, az hogy a szemüveg hogy áll, nézőpont kérdése, bár épp héten lett kész az új ez még a régebbi ami a képen van. Szakáll.... ezen mindig gondolkozok, de útközben meggondolom magam mert nem tudom hogy állna nekem, de lehet növesztem két hétig aztán rákérdezek megint itt a szakáll dologra :D


Szóval ezekből meg régebbi véleményekből azt tudnám mondani hogy ha egy 10 es skálát veszek alapul mondjuk 7 nél semmiképp se vagyok rosszabb, ez a nagy átlag de hogy pontosabb legyek 6-8 értékelést mondanék, nyilván a 6 aki belekötött valamibe és 8 aki szerint kvázi jó vagyok (megjegyezném egyelőre a 8 ból van több) .


Komolyan akkor nem értem , egyre jobban nem értem miért vagyok még egyedül... :D Kell olyan ismerősöket kerítenem akikkel lehet elmenni ismerkedni vagy bármi hasonló (egy haverom pljelenleg nem érdekli hogy egyedül van 31 évesen és még barátnője se volt .... ha így folytatja azt fogom gyanítani hogy homi) mert baráti körben nyilván egyszerűbb ismerkedni, csak nekem nincsenek olyan ismerőseim.

2021. máj. 7. 15:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!