Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha jól megfogalmazott társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jól megfogalmazott társkereső hirdetésre csak "hogy vagy" "mizu"-kat írnak mit lehet válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi tartja őket vissza, hogy ők is írjanak pár sort magukról. Mit szokás válaszolni a hogy vagy, mizu és hasonlókra? Ne vegyem komolyan aki ilyet ír?
2021. máj. 3. 17:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló ez jó volt :D de sajnos őszinte is.
2021. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
A jól megfogalmazott hirdetést úgy értettem, hogy kb 5-6 mondatban szerepel külsőm, paramétereim, érdeklődési köröm, miket csinálok szívesen szabadidőmben, milyen típus vagyok és mit tartok fontosnak egy társban. Plusz kép. És furcsa, hogy csak fél szavakat írnak. Ha valóban felkeltettem az érdeklődését, talán írna ő is magáról néhány mondatot. Lehet ez ritka, de én valahogy alapnak gondolom.
2021. máj. 5. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!