Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn, ha küldök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, ha küldök sok lánynak, külön névre szóló, jól megfogalmazott leveleket, akkor miért nem hajlandóak akkor sem visszaírni, ha odaírom a végére, hogy nem vétek, ha visszaírsz, nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lennének hajlandóak erre, holott kijelzi a rendszer, hogy elolvasták az üzenetet. Nem értem. Egyébként átlagos külsejű, de jó beszélőkészséggel rendelkező 28 éves srác vagyok. Szeretek beszélgetni mindennel lányokkal, de valamiért társkeresőn (másra kevés időm van), mintha nem is léteznék, észre sem hajlandóak venni, akármit is írok, akármilyen szépen, akármilyen formában és megfogalmazásmódban. Elkeserítő.
2013. dec. 17. 20:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak a képen múlik az egész, a többi nem számít. Ha nem tetszik a képed írhatsz bármit.
2013. dec. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 viktorvarga ***** válasza:
27%
ha a legjobbaknak irogatsz szarnak rá mert napi 500 levelük van,nemlehet ott csajozni max csunya nőket megdugni.
2013. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem nézel ki elég jól számukra. Az elsőnek igaza van, csak a külső számít a lányoknak a társkeresőkön is meg az életben is. Ha tetszenél nekik, arra is válaszolnának, h "heló, jó a csöcsöd".
2013. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

2.

A legcsúnyább lányoknak is minimum napi 10 levél érkezik...Szóval tök8 kinek ír.Valóban a képe számít.

2013. dec. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom már mi az igazság. Eddig ebben a dologban nem hittem, hogy a kép is lényeges lehet, persze nincs rossz képem kint. Átlagos arcú vagyok, semmi extra. De van egy ismerősöm ugyanazon az oldalon és az nagyon helyes srác. 20 elküldött levelére, akármit is ír, 10 lány válaszol. Ezt nem hittem el, de múltkor megmutatta a profilját, és láttam, hogy mosoly jelet visszaküldtek neki. Persze 28 évesen kicsinyesség és butaság ilyesmivel foglalkozni, de ha nincs az embernek párja, és akármit is tesz, akármilyen formában is, de mindig vagy elutasítás vagy válasz nélküliség követi a tetteit, akkor elkeseredik egy idő után. Hiába írok akármit, mintha nem is érdekelné őket, hogyan lehet ezen változtatni? Más képét nem rakhatom ki, vagy akkor ne rakjak ki semmit és még jobbakat írjak? Mit lehet tenni? Élőben nincs időm, és esélyem sem. Sokat röhögnek rajtam a lányok, ha néha oda jutok, hogy egy-egy lánnyal beszélgethetek, de csak mint barátnak tekintenek. Ezen nem sikerül túljutnom, pedig finoman jelzem, hogy nem az akarok lenni, de nem veszik vagy nem hajlandóak venni a jelet. Nem értem.
2013. dec. 17. 20:22
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagos külső édeskevés a társkeresőhöz. Még a való életben is nehéz ismerkedni vele.
2013. dec. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Na jó, de 10 ből 6-7 pasi átlagos külsejű, 1-2 helyes és a maradék 1 meg ronda. Mégis van párja a legtöbb átlagos külsejű srácnak. Akkor hogy van ez?
2013. dec. 17. 20:28
 8/31 anonim ***** válasza:
Társkereső = húspiac. Az kapja a húst aki a leghangosabb, legbunkóbb és legjobban magfára tudja vonni az eladó figyelmét.
2013. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

*


szerintem egy tescoban nagyobb eséllyel talál magának az ember nőt, mintegy társkeresőn.

2013. dec. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Na jó, de van néhány társkereső, amelyik úgy hirdeti magát, hogy ha fél év alatt nem találsz ott párt (szó szerint összehoznak vele, ezek szerint), akkor visszafizetik a pénzed. Akkor?
2013. dec. 17. 20:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!