Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányok is tudják már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok is tudják már egy kapcsolat elején is, hogy ez nem egy egész életre szóló kapcsolat lesz?

Figyelt kérdés
Ennek ellenére belemennek?
2013. jún. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
a lányok mindig rózsaszín ködnem járnak olyankor. ne várj tőllük normális gondolkodást. tapasztalat. 17f
2013. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más lányok nevében nem nyilatkozhatok, de részemről a válasz egy határozott igen.
2013. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindig meg tudtam állapitani h melyik pasitol mire számithatok :)
2013. jún. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

engem mindig erről próbáltak meggyőzni a kapcsolat indulásakor, de mindig félúton jöttem rá, hogy mégsem így lesz.... szóval a válaszom: igen, de a kapcsolat közepétől.

21/L

2013. jún. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor sosem szoktam előre gondolkodni :) inkább csak fantáziálgatok, és jön minden magától, a maga idejében...

de persze mégis bennem van a gondolat, hogy elképzelem vele, hogy milyen lenne együtt pl 10-15 év múlva.

2013. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló: Már ne is haragudj, de van pofikátok nektek, pont pasiknak ezt mondani? Egy csaj sokkal inkább ragaszkodóbb és hűségesebb típus egy fiúnál. A normális lányokról beszélek. Egy csaj hamarabb kezd gondolkodni egy esküvőn, mint egy pasi. És szerinted nem tudunk előre gondolkodni? A barátom már 2 év után az esküvőnket és a közös életünket tervezte, bár még csak 16 évesek voltunk. Most meg képes megcsalni, és otthagyni mint valami nem is tudom mit.. Én meg képes vagyok neki megbocsátani, ez meg erre másodjára megcsal? Igen, tényleg a pasik jobban tudják mi lesz a jövő. Végülis azért jártunk direkt egy suliba, jelentkeztünk ugyanarra az egyetemre, csak hogy folytathassuk a kapcsolatunkat 5 év után is. Te 17 éves fejjel ne mondj ilyeneket, és pontozzatok le amiért ilyet írtam, de a PASIK azok, akik nem tudnak gondolkodni, csak a farkuk vezérli őket egy idő után..
2013. jún. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1.válszoló jó lenne ha nem általánosítanál, főleg ekkora tapasztalattal. 17 évesen valóban sok lehet.

Én általában, tudtam kitől mit várhatok, persze volt,hogy nem tervezgettem.Viszont nem szoktam olyanokra gondolni,hogy majd biztos Ő lesz a férjem,sosem tudni mit hoz az élet.

6 éve felhőtlen kapcsolatban élek, de még így se tudom mi lesz pl 10 év múlva,csak remélhetem, hogy így folytatódik.

23

2013. jún. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reálisan gondolkodók esetében azért a legrózsaszínűbb felhők és köd mögött is látszik ez a jövőkép.


19/L

2013. júl. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!