Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy alakul ki ez az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy alakul ki ez az egész kapcsolat, amig eljuttotok odáig h egy pár lesztek?

Figyelt kérdés
Nekem valamiéért nem sikerült párt találnom.. Nem volt még senkim, de másnak könnyen meg nekem meg nagyon nem.. jól elbeszélgetek a lányokkal de ennyi 23f
2011. dec. 13. 16:10
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem eddig két barátom volt, mindkettővel egy csókkal indult a dolog, egyik sem randin, csak úgy megtörtént egy váratlan, de szerencsés helyzetben.:) ne legyél elkeseredve, legyél magabiztos! 15/L
2011. dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
csajozási tanácsok kezdőknek : #1. NE LEGYÉL RONDA.
2011. dec. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet....

Kívülállóként tényleg olyan, mintha mindenkinek nagyon könnyen menne.

Hogy hogy alakul ki, az helyzetfüggő. Kinek egyszerűbben, hamarabb, kinek hossszabb ismeretség után...

Az első (ehm, és eddig egyetlen...) barátommal egy első este összejöttem igaz, nem is tartott valami soká. Egy másik sráccal már 3 éve kerülgetjük egymást, de eddig semmi komoly...

Kicsit tényleg múlik azon is, hogy nézel ki. Ugyanis szerintem ha egy pasi elvárja a barátnőjétől, hogy szép legyen, igényes, adjon magára és mindenhelyzetben a toppon legyen, akkor ennek azért visszafelé is működni kell...

Ez persze nem azt jelenti, hogy egy csúnya srác nem kaphat csinos barátnőt, vagy egy átlag srác nem kaphat bombanőt...

Csak ha te igényes vagy a csajok felé, számíts rá, hogy feléd is lesznek némi elvárások...

18/L

2011. dec. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Légy magabiztos. Ne nagyképű.

2. Éreztesd mikor beszélgettek, hogy nem a barátja akarsz lenni


kezdetnek ennyi

2011. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és azt hogyan?
2011. dec. 13. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!