Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy csináljam, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy ne sértsek meg senkit?

Figyelt kérdés
Szingli vagyok már jó ideje és az is szeretnék maradni. A "baj" csak az, hogy sok az érdeklődő, és úgy tűnik, változtatnának ezen. Sok fiúbarátomat vesztettem már el ilyen miatt. Nemrég belementem egy találkába egy szimpatikus fiatalemberrel :) Ha esetleg járni akarna velem, mit mondjak neki, hogy megértse, hogy nincs vele semmi baj, csak jobbszeretnék egyedül lenni? Nem hiszem, hogy egy kapcsolat beleférne most az életembe.
2011. dec. 3. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen közöld velük, hogy nem akarsz semmit. Ha meg emiatt elveszítetted a fiú barátaidat akkor ezek szerint nem is voltak a barátaid, mert ők is "azt" akarták... Úgyhogy miattuk ne bánkódj!
2011. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, hogy a dolgok maguktól fejlődjenek. Legyél laza, érezd magad jól vele, aztán a többit meglátod, ki tudja. De megértem, hogy szereted a szingliséget, én is az vagyok, és tényleg csomó előnye van, de nem zárom ki egy esetleges kapcsolat lehetőségét sem. Jöjjön, aminek jönni kell, ha kell :)
2011. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
legyél őszinte! nem hiszem, hogy ilyen helyzetekben megoldható lenne hogy egyik fél se érezze rosszul magát, de ha őszinte vagy akkor korrekt vagy. többet nem tehetsz...
2011. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!