Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Főiskolás lány vagyok, 20 éves. Van egy yrác, akit két éve láttam egy discoban, és akkor mosolygott, szemeztünk, de elment, és utána többet nem láttam. Most meg kiderült, h egy fősulira járunk. A folyosón jött egyszer szembe velem:)Egyik nap úgy vettem észre, h elég sokat néz felém. Neten bejelöltem ismerősnek és visszajelölt. Ez volt két napja, de azóta sincs semmi. Egy évvel fiatalabb sajna, az igaz, de nekem így is tetszik. Nem tudom hogyan kezdjek vele beszélgetni, vagy hogyan jelezzem, h bejön. :(:) Az gáz, ha én írok be neki facebookon? arra gondoltam, h megvárom a reakcióját holnap a suliban. mármint hogy hogyan reagál rám, és utána ha nem lép, akk beírok neki. Vagy ez hülye ötlet? Nyomulás?
2011. nov. 13. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Neeeem hülye ötlet, nem nyomulás! Kezdeményezz csak, ő nem mer! Ilyenkor kell a másik félnek, eltekintve attól hogy lány vagy fiú, teljesen mindegy hogy ki kezmdeményez és hogy mivel! Ha az esetek 90%ában legalább az egyik félnek lenne mersze kezdeményezni esetenként 100 és 100 kapcsolat jöhetne létre!
2011. nov. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A férfiak csak örülnek ha a nő kezdeményez :D
2011. nov. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!