Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn, ha küldök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, ha küldök sok lánynak, külön névre szóló, jól megfogalmazott leveleket, akkor miért nem hajlandóak akkor sem visszaírni, ha odaírom a végére, hogy nem vétek, ha visszaírsz, nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lennének hajlandóak erre, holott kijelzi a rendszer, hogy elolvasták az üzenetet. Nem értem. Egyébként átlagos külsejű, de jó beszélőkészséggel rendelkező 28 éves srác vagyok. Szeretek beszélgetni mindennel lányokkal, de valamiért társkeresőn (másra kevés időm van), mintha nem is léteznék, észre sem hajlandóak venni, akármit is írok, akármilyen szépen, akármilyen formában és megfogalmazásmódban. Elkeserítő.
2013. dec. 17. 20:09
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis eszük, akkor az átlagos v az alatti külsejű férfiakat nem is engedik regisztrálni az ilyen társkeresők.
2013. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Szerintem f@$zság a társkereső.Én egyszer felregisztráltam egy ilyen szarra,de nem találtam olyan nőt,aki annyira különleges lett volna,hogy írjak neki.

Tescoban valóban könnyebb csajozni.

2013. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Én naponta küldök el 6-8 levelet, körültekintően megírva és olyan lányoknak, akiken az értelem legkisebb szikrája is látszik, meg az, hogy nincsenek elszállva maguktól. Mégsem írnak, mint ha nem léteznék.
2013. dec. 17. 20:51
 14/31 A kérdező kommentje:
Néha már azt is odaírom, hogy legalább 1 lány írna vissza egy köszit (ha nem is szívből jött), vagy bármit. De ez sem érdekli őket, semmi sem.
2013. dec. 17. 21:04
 15/31 A kérdező kommentje:

Még ilyen nem túl szép lányoknak is jön 40 valahány like, pár hét alatt. Pasiknak meg nemhogy like, de válasz sem.


[link]

2013. dec. 17. 21:16
 16/31 anonim ***** válasza:

Én 10 éve voltam tag egy ilyenen, no, akkor még ingyenes volt. Feltettem egy képet magamról, elég jól néztem ki akkoriban. Kb. az első hónapban jött napi 10 levél, de persze pesti, én meg vidéki vagyok. Az elején még írogattam, hogy bocs, de messze laksz, nem hiszek a távkapcsolatban, stb. Aztán volt, aki úgy írt, hogy elvált, 2 gyerek, holott 22 éves egyedülálló nőként nem akartam ilyennel bonyolítani az életemet. De ha megírtam udvariasan, hogy bocs, de engem ez és ez zavar, akkor jött a tukmálás. A végén inkább nem is válaszoltam annak, aki nem felelt meg az elképzeléseimnek. De azért pár hónap után már nem jött annyi levél, aki akart, már írt, ritka az új belépő.

Biztos, hogy jól elolvastad, hogy mit akar a lány? Pl. én már a bagósoknak egy idő után nem is írtam vissza. Utálom, beírtam, hogy nem dohányzót keresek. Ennek ellenére írtak dohányosok is, bizonygatván, hogy ők attól még mennyire rendes emberek. Lehet, de büdösek, nem viselem el, bocsánat. A társkeresőben pont az a jó, hogy megadott kritériumok szerint kereshetsz. Írj olyannak, aki az elvárásai alapján téged keres. És ne vedd véresen komolyan, tarts nyitva a szemed a való életben is. Én 2,5 évig voltam tag egy ilyenen, majd írtam a későbbi férjemnek. Én írtam neki. Már 2 gyerekünk van. Szóval azért lehet itt normális pár találni.

2013. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Akkor nekem is írhatna már egy csaj, de soha a kutya sem ír magától, de úgy sem, ha én írok. Pedig megfelelek elvileg a kritériumoknak, pl 175 cm legalább, sportos alkat, nem dohányzás, kevés buli stb. Mégsem, semmi sem.
2013. dec. 17. 23:26
 18/31 anonim válasza:
Bastátok én jóképű vagyok mégis egyedül töltöm a napjaimat próbálkozni kell mindenhol és mindig! :)
2013. dec. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:

utólag én meg szerencsétlen vagyok ilyen keresőkbe mert aki tetszene lány az már nem jár fel! xD

Nekem a mű nők nem jönnek be meg akik mutogatják magukat.

2013. dec. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én is regisztráltam társkeresőre. 2 hétig nem csináltam semmit. Aztán beírtam pár paramétert a keresőbe. Az kidobott egy csomó csajt. Írtam az első 5nek akik megtetszettek. 3man válaszoltak is.


1-2 levél után már csak 1 lány érdekelt. Ő lett a feleségem. 2 éve házasok vagyunk már.


Ő azt mesélte, hogy első körben a magasságomat nézte meg. Mert ő is elég magas és neki ez fontos volt. Aztán visszaírt nekem, lényegében azt hogy szívesen ismerkedne. Mert válaszolt a kérdéseimre, és ő is érdeklődött felőlem:) Magyarul elindult az ismerkedés.


Majd csak ez után nézte meg a fényképemet.

Meg kicsit aggódott, hogy véletlenül írtam pont rá, és nem neki szántam az üzenetet, merthogy ő idősebb 3 évvel, és azt hitte nem neki szántam:) de nem volt ott tévedés.


Hát így indult a dolog. Nem mindig első a fénykép.


Ja és még mielőtt az jönne, nem vagyok se pénzes, se kigyúrt állat, és kocsim sincs:D Valamit akkoriban a családommal laktam, mert suliba jártam. (igazság szerint mindketten tanultunk még)


24/F

2013. dec. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!