Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn, ha küldök sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn, ha küldök sok lánynak, külön névre szóló, jól megfogalmazott leveleket, akkor miért nem hajlandóak akkor sem visszaírni, ha odaírom a végére, hogy nem vétek, ha visszaírsz, nagyon megköszönném?

Figyelt kérdés
Mintha nem is lennének hajlandóak erre, holott kijelzi a rendszer, hogy elolvasták az üzenetet. Nem értem. Egyébként átlagos külsejű, de jó beszélőkészséggel rendelkező 28 éves srác vagyok. Szeretek beszélgetni mindennel lányokkal, de valamiért társkeresőn (másra kevés időm van), mintha nem is léteznék, észre sem hajlandóak venni, akármit is írok, akármilyen szépen, akármilyen formában és megfogalmazásmódban. Elkeserítő.
2013. dec. 17. 20:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Utolsó, miből gondolod, h nem első a fénykép? Ha csúnya lennél, egyik lány sem írt volna vissza, a mostani feleséged sem.
2013. dec. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Rengeteg lánnyal beszélgettem már társkeresőn és a való életben is. Ha csak egy likeot küld a pasi, vagy csak egy odacsapott nesze semmi, fogd meg jól-t és ha nem jön be, akkor nem ír vissza. Nem egy lány írtam már ezt nekem, hogy ha nem fogja meg elsőre semmi a pasiban, akkor ő karót fog nyelni és nem ír vissza. Erre mondtam nekik, hogy én minden lánynak visszaírok, ha absz. nem jön be, akkor is. Legalább annyit, hogy nem őt keresem. Ezt a legtöbb lány furcsállja, hogy miért vagyok ilyen emberséges mindenkivel. 10 ből 9 lány ilyenkor holt kedvesnek tart, aranyfiúnak stb, de nekik rossz pasi kell, így hagyják a dolgot. A maradék egynek, aki lehet, hogy tetszik, vele hosszasan el szoktam beszélgetni és sokszor összejön a randi, kapcsolat is. Régimódi fiú vagyok, ez kb minden 10. lánynak jön be, a többi hallani sem akar a kedves pasikról.
2013. dec. 21. 11:59
 23/31 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam helyesnek, még átlagosnak sem. Arról nem tehetek hogy más lányok, többek közt a feleségem is helyesnek tart.


Ez ízlés kérdése.


Azért mondtam hogy nem mindig első a fénykép, mert ő ezt mesélte, hogy az után nézett csak meg kifejezetten fényképen, miután visszaírt, és ha ő ezt mondta, akkor úgy volt. Ennyi.


"a többi hallani sem akar a kedves pasikról."


Akkor az a bizonyos többi csaj nem éri meg a fáradtságot és kész. Ennyire egyszerű.


Sokan annyira rágörcsölnek ezekre a dolgokra... nem kell! Csak lazán.:)


Ha érezhető a görcsösség, akkor az a kisugárzásban is ott lesz. Az meg nem szimpi a lányoknak sem.


24/F

2013. dec. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ha nem tartana helyesnek, nyilván nem jött volna össze veled. De társkeresőn ha más nem is, a profilképed mindenhol látszik az üzeneteknél. Ha az alapján nem jöttél volna be neki, nem írt volna vissza. Ha mégse látott egyáltalán, akkor azután nem írt volna többet, h megnézi a képeidet (ha ronda lennél). Minden nő ezt csinálja.
2013. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne álszentnek lenni....te se jönnél össze olyan nővel aki egyáltalán nem jön be neked....
2013. dec. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában igaz. De visszaírni visszaírnék olyan lánynak is, mert kiderülhet, h a személyisége nagyon is bejön, és akkor már külsőre is szépnek látnám, így simán összejönnék vele. Erre a nők nem képesek.
2013. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A feleségem még előttem járt egy sráccal aki abszolut nem tetszett neki, de adott neki egy esélyt, mert kedvesnek tűnt.


Erre a feleségem 3 héttel később rájött hogy a srác a háta mögött keresett szeretőt magának. Így szakított vele. Annyi volt csak, hogy a pasi még nem talált másik csajt, mert nem volt rá ideje.


Így úgy volt vele, hogy többet esélyt se ad olyannak aki egyáltalán nem jön be neki....


Én is jártam úgy, hogy egy csaj ismerősöm nem tartott elég helyesnek ahhoz hogy bármit is akarjon tőlem. Csak akkor kellettem volna neki, mikor 5 nappal az esküvőm előtt megkeresett és hisztizett nekem hogy miért nem vele törődök, és miért a párommal...és milyen jó lenne járni velem....pff...tudod kinek kellett a csaj...


A nők is képesek esélyt adni, ahogy a feleségem is képes volt, de úgy, hogy még az is átveri akit amúgy nem tart vonzónak, akkor elege lett...és úgy volt vele, hogy nem éri meg. És én meg is értem ezt.

2013. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Így is, úgy is otthagyta volna azt a srácot rövid időn belül. Én többször is jártam már úgy, h összejött velem a lány, mert azt hitte, a külsőm ellenére belém tud szeretni, de persze nem így lett, és nem is tartott sokáig.

A másik csaj pedig csak simán idióta.

2013. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna a pasi szemét, nem hagyta volna ott. Elég jól ismerem ahhoz, hogy tudjam...


De látom mindenre van kifogásod, szóval semmi értelme írnom.


üdv.

2013. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne a végére írni, hogy "nem vétek, ha visszaírsz, nagyon megköszönném" még utalni se rá. Mert ezzel gyengeséget mutatsz és az is lejön számukra, hogy nem nagyon kapsz válaszokat, elkeseredetten keresgélsz.

Esetleg próbálj meg megíratni mással pár levelet, lehet hogy az írásod nem olyan figyelemfelkeltő.

2014. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!